Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este discóban megismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este discóban megismertem egy bombasztikus csajt aki bejönne mint partner, viszont gátol az exem mert rá gondolok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok...Tegnap este discóban jártam ahol volt egy nagyon rendes lány...Minden jó volt vele a tánc a beszélgetés és a nevetés..Rég nem voltam lánnyal mióta szakítottam az exemmel,vagyis ő velem.. Miután elkezdtünk táncolni hirtelen csak megszólalt a kedvenc számunk ami az exemre emlékeztet .. Mintha azt sugallta volna nekem hogy lasssan a kezekkel,az exem még a háttérben van,aki gondol rám.. Mit tévő legyek. ?? Mert nem tudok mást csinálni hiába vagyok mással csak rá gondolok és a tegnap esti lány is azt mondta hogy látszik rajtam hogy még szeretem az exemet...És nem akar lenni 2 odik mint csaj sorrendben,erre én azt mondtam hogy csak ismerkedni szeretnék.. Szerintetek mi tévő legyek???
2010. okt. 3. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet sajnos én is ugyanígy vagyok.még mindig gátol az exem mindenről ő jut az eszembe.1 2 találkozásnál még az újra tudok koncentrálni de utána rájövök hogy ez nem olyan mint vele.de bízok benne hogy lesz olyan mikor végleg elfelejtem és szabadon tudok ismerkedni.

fel a fejjel és kitartás:)

2010. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja fel a fejjel,de nem akarom a leendő barátnőmet semmivel sem megbántani... Vagyis tudom hogy tegnap szar volt a lánynak,rendesen érzem hogy gátol az exem.. Hiába telt el már 2 hónap a szakítás óta,ő más volt mint a többi lány,és mondta is a tegnapi leendő barátnő látszik rajtam hogy még mindig szeretem az exemet.. Sajnos ez ellen nem tudok mit teni.
2010. okt. 3. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom könnyű írni h fel a fejjel de muszáj talpra állni.az én exem volt nekem az első vele éltem át minden jót mert előtte sehova nem jártam.szakítás után én nem voltam ember erős nyugtatókon éltem egész nap csak feküdtem és bőgtem de a környezetem felnyitotta a szemem hogy nem éri meg tönkre tenni magam.rossz érzés mert rossz de erősnek kell lenni mert ez nem vezet jóra.gondolj arra h a leendővel úgyis jó lesz és jól fogod érezni magad.
2010. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A múlt nem hozható vissza. 2 hónap eltelt, ha találtál olyan lányt, aki tetszene, legalább egy esélyt adj neki.Ki tudja, miről maradsz le?! Ismerkedj vele, járjatok el ide-oda, hogy megtudd, milyen ember, aztán majd meglátjátok!Nem érdemes mindig a múlton rágódni, tovább kell lépni, főleg, ha ilyen jók a kilátásaid:)
2010. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!