Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a párom városában és környezetében(barátai) nem érzem jól magam ? Ha nála vagyok hiányzik az otthon ahol felnőttem . Ha meg nála nem vagyok ő hiányzik... Így hogy költözzek hozzá ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagy elég érett a párkapcsolatra és az önálló életre.
2023. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne hozzá költöznöd?
2023. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Honvágy.
2023. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Ahogy irta mas eretlen vagy. Neked meg ez a jaros filing jon be amikor otthon vagy neha atmesz a baratodhoz aztan haza.. meg nem szakadtal el a csaladodtol , de ha fiatal vagy ezzel nincs baj.
2023. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos elég idő szüleim vannak és nagyon féltem őket, ez is benne van nagyon. (Szeretnék velük minél több időt tölteni)
2023. febr. 2. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Én is utálom a többi magyar város 90%-át, a miénk se egy nagy szám, de olyan hangulata, környezete van amit nem add vissza más, nem élnék máshol, kivéve sivatagban, vagy tengerparton.
2023. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen emberek a barátai és miért nem érzed magad jól velük? Tényleg hova kellene költöznöd? Pl Karcagról Budapestre, vagy Böszörmenyből Debrecenbe? Mert nem mindegy. Egy kezdődő, pár honapos kapcsolatnál ez meg érthető, ha szépen meg tudod magyarázni. Esetleg kompromisszum?
2023. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!