Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mit lépnél erre?

Figyelt kérdés

Párod (férfi) hazajön, de később, mint szokott, és láthatóan alapos verést kapott.

Elmondaná, hogy el akarta verni a kamaszlányod pasiját, aki egy 30-40+ -os férfi, csak a fenyítés nem jött be.

Ráadásul látszik kamerákon, hogy ő támadott, és a másik fél, a lányod pasija, még gondolkodik, feljelentse e.


2023. febr. 5. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%

Feljelenteném, mert egy agresszív idióta - vagy szorgalmaznám a sértett félnek, hogy igenis jelentse fel.


Az egyik exem is simán nekiment volna akárkinek - nem véletlenül ex -, aztán végül én kaptam nem is keveset, mert a munkahelyén felcs...ték.


Nálam ezek után alap lenne, hogy mennék a rendőrségre és aznap elhagynám őt.

2023. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

#10:

Gondold, hogy hófehérben nincs rosszfiú? Vagy nőben? Addig vagy szerencsés, amíg nem a lány anyja akar elintézni, fel is veheted az utolsó kenetet.


De még mindig nem tartom valószínűnek, hogy a lányom apja korú bácsikkal akarjon bármit. Innentől puszta elmélet, és mindenki azt ír, amit akar. Írhatom, hogy kilőlek a Holdra egy űrsiklóval, aztán ott lehet feljelenteni. Ugyanakkora az esélye.

2023. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
Jelentve. Kamaszlanyoknak nincs 40+os pasija.
2023. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Vicces, hogy torlitek azt a valaszt, ami a pedofilokat kritizalja. Nem tudom, kell-e ennel tobb bizonyitek az oldal hozzaallasarol, screenshotoltam es a jovoben is fogom az ilyesmi viselkedest.
2023. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14.


ÉN, SEMMIT nem töröltettem! És sajnálom a törléseket, mert tönkre vágják a vitákat. :(


Viszont! 14.-től NEM pedofília.

2023. febr. 5. 21:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!