Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy lány képeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy lány képeit likeolja instán, szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A "van okom aggódni" kérdést inkább úgy értem, hogy nekem eléggé önbizalom hiányom van, amin sajnos sehogy sem tudok változtatni, pedig pszichológushoz is jártam. Észrevettem, hogy a barátom ennek az egy lánynak likeolja a képeit instagrammon. Olyan is van, hogy a lány kitesz egy képet, és a barátom 3-4 nap múlva likeolja be, tehát arra kell gondoljak, hogy néha figyeli is ezt a lányt. Tudom, hogy most sok leszólást fogok kapni, de aki átérzi, az tudja, hogy mire gondolok, és milyen érzés nekem. Szerintetek kellene beszéljek a barátommal erről? Eddig nem igazán mertem felhozni a témát.
2023. febr. 25. 10:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány kije neki? Tehát, nem lehet, hogy pl uncsitesó? Az még belefér. Vagy olyan képet lájkol, ahol ki van téve a csecse, kihívóbb stb? Mert az is más. Az nem fér bele.

Nos, milyen kèpeket lájkol?

2023. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Semmi rokoni kapcsolat nincs közöttük. Az persze, hogy nem zavarna engem sem.

A képek olyanok, hogy a lány pózol az autójával (nem, nincs túl jó autója, úgyhogy nem is az autó miatt), a tengerparton,hóban.

Igazából az zavar, hogy miért csak ez az egy van folyamatosan likeolva.

2023. febr. 25. 10:47
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány a környéketeken lakik/magyar?
2023. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Minden képét lájkolja rendszeresen?

És ez mióta tart?

2023. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom, akkor ugyan ebben a városban lakik, ahol mi.


Hát ahogy láttam, az utóbbi 4-5 képe likeolva van, utána 2-3 nincs, utána pedig egy pár megint van.

2023. febr. 25. 10:57
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Magad miatt aggodj. Nincs sajat eleted. Mindk nezegete a oasid instajat???
2023. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát így tényleg nagyon gáz. Tipikus kúrólájk.
2023. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Összegezve az eddigieket, akkor nem rokon, elérhető távolságban levő csaj képét lájkolja rendszeresen.

Jól írja előttem, ez bizony k*rólájk.

2023. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az pontosabban mit is jelent?
2023. febr. 25. 11:07
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy próbálja felhívni magára a lány figyelmét, és várja, hogy jelezze, azt hogy érdekli. Ha a lány visszalájkolja egy képét már ír is neki...
2023. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!