Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért szakított már valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért szakított már valaki a párjával? egy közös kutya vásárlás után sajnos a családnak nem tetszett a kutya. Sajnos volt egy halálos balesett nagyszülő halt bele.

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 21:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A kutyának köze volt a halálhoz?
2023. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a kutyavásárlásnak a nagyszülő halálának meg a szakításnak egymáshoz?
2023. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Bocsássatok meg rosszul írtam le :S volt nagyszüleimnek egy amstaff kutyájuk még anno. és sajnos rossz vége lett. és a szüleim nem engedték az Amstaff kutyát megtartani . mert féltek hogy mivan ha nem tudjuk úgy meg nevelni :S ezen ki akadt az ex. és elhagyott és csak 4 napot volt nálunk a kutya. mi meg fél évet voltunk együtt
2023. febr. 25. 21:18
 4/19 anonim ***** válasza:
39%

De tényleg minek egy veszélyes kutya.

Ezer másik is van.

2023. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Amikor megszülettem volt a szüleimnek egy macskája már több éve lakásban. De elajándékozták, mert féltékeny lett rám a születésem után és sziszegett rám, fente a karmait és féltékeny volt a szüleim elmondása szerint. Féltek, hogy megtámad és ezért elajándékozták.


Nem tudom elképzelni, hogy van olyan idióta, akinek ezt elmesélném és kizárólag ez miatt szakít velem meg egy ismerkedést.

2023. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát én bele gondoltam :S csak a 22 éves kislány nem :S
2023. febr. 25. 21:27
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Sok hozzá nem értő kutyatulaj...
2023. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

a macskás story sem semmi :D de az enyém sem.


Na és az milyen hogy ha valakinek nem szimpi az anyósa , akkor is szét megy valaki a párjával ?:D pedig nem az anyóssal él a lány.

2023. febr. 25. 21:34
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Mi van? Már 3x elolvastam, de még mindig nem értem. Volt egy kutyátok, aki 4 nap alatt elhaláloztatta a nagymamát, aztán mennie kellett? Vagy ez már egy új kutya, akinek 4 nap után mennie kellett, vagy mi van? Hogy került az ex a családi kutyához? Írd már le értelmesen!
2023. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

#9 22:06


Egyetértek, nem bírom kihámozni a lényeget

2023. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!