Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Szeretnék vele összeköltözni. Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Ő 21, én 20 vagyok. Nagyon szeretem, és minden percben vele akarok lenni, minden reggel mellette akarok ébredni. Tudom, hogy az összeköltözés nagy lépés, de én bele mernék vágni. Vele is beszéltem már erről, és egyetértett velem, de kis bizonytalanságot éreztem rajta... Félhet az 'elköteleződéstől'? Egyébként is: ennyi idősen, ennyi idő után jó ötlet összeköltözni?
2010. okt. 6. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom..

Sztem még várj vele..Vagy,fokozatosan haladjatok.Szal,ne egyből összeköltözés,hanem mondjuk,hogy pár napig együtt laktok nála vagy nálatok.(Ha megoldható)

Mert,SZERINTEM az összeköltözés meg is mérgezheti a kapcsolatotokat.És,azért főznöd is kéne rá,meg takarítanod (gondolom nem bejáró nőtök lenne :D),és lehet,hogy nem tudnátok mindenben megtalálni a közös megoldást.Lehet,hogy nem tudjátok még annyira egymás szokásait,és ebből lennének veszekedések.(ha nem is nagyok.)

Magyarul 7 hónap után összeköltözni korai lenne.Nekem legalábbis.:)


L.15

2010. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*bejárónő
2010. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Korainak találom,egy kicsit még várjatok vele. Pláne hogy érezted a párodon,hogy van benne egy kis bizonytalanság. Próbáljátok ki,amit az első válaszoló írt. Aztán ha működik és párod is benne lenne akkor összeköltözhettek. :)
2010. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18 voltam mikor a párom 21.5 hónap után összeköltöztünk. Nem bántam meg.
2010. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazából majdhogynem mindegy mikor költöztök össze .

Ha müködik a dolog akkor úgyis együtt maradtok , ha meg valamit nem bírtok elviselni a másikban úgyis belátható időn belül elvállnak az útjaitok . És ezek a dolgok mindegy hogy fél éves kapcsolatban vagy 3 éves kapcsolatban derülnek ki .

2010. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is teljesen mindegy.

Csináljátok bátran, ideje elkezdeni férfivé és nővé válnotok.

2010. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nők könnyebben eljutnak ehhez a döntéshez mint a férfiak,mert a nők csak érzelmek alapján döntenek,míg a férfi egyéb szempontokat is figyelembe vesz.A bizonytalanság lehet az miatt is hogy váratlanul érte,és még át kell gondolnia.Ha továbbra is érzed a bizonytalanságot,akkor ne erőltesd,mert ez azt jelenti hogy korainak gondolja az összeköltözést,bár elvileg,sőt gyakorlatilag is ismerek olyan párt,akik három hónap után összeköltöztek,és ma már házasok,és gyerekük van.
2010. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezt mi döntsük el?????
2015. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!