Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan látjátok ezt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látjátok ezt a helyzetet külsős szemmel?

Figyelt kérdés

Szituáció:

A jegyesed (nem házasság) egy komolyabb műtét (1-2 órás) után az ő édesanyjával szeretne lenni néhány napot, arra hivatkozva, hogy nem szeretne egyedül lenni.


Erre te közlöd vele, hogy kiveszel szabadságot és itthon leszel vele, megteszel érte mindent.


Ő azonban továbbra se szeretne veled lenni.


Előzmény: eddigi enyhébb betegségek alatt teljes törődés mindkét oldalról, gondoskodás, más komolyabb probléma nincs a párkapcsolatban


Mit gondoltok, ti hogy látjátok ezt a helyzetet az én és az ő szempontjából?



2023. márc. 5. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Nem érett a házasságra.
2023. márc. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet traumatikus helyzet, melyben nem racionálisan, hétköznapian reagál az ember, hanem pl. regresszál, s újra anya kell neki, mint régen. Én is átéltem. Komfortot jelentett. Nem jelentette, hogy ne szeretném a ferjem, csak, hogy anyukám a traumamat jobban enyhíti. 2. Ha férfiről van szó, ők nem szeretnek a nagybetűs nőjük előtt kiszolgáltatottnak mutatkozni, ez is lehet az oka.
2023. márc. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem vált le a szülőről.
2023. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 6 evesen lett kutyaharapas az arcomon. 20 évvel később 2020-ban plasztikáztattam meg, konkrétan kívágták a régi hegeket és újra összevarrták az arcom. Akkor hiába éltünk együtt én is hazamentem a műtét után a szüleimhez. Az előtt a műtét előtt borzasztóan féltem minden orvosi dologtól és traumatikus volt nekem. Itt viszont nagyon kedves volt mindenki és sokkal jobban kezelem azóta az orvosi szitukat. Bár még van hova fejlődnöm még mindig. :D ma már lehet nem utaznék haza, hanem a párommal maradnék.
2023. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezen mit kell megsértődni? Mindenki azt akarja ha komolyabb baj van az életében hogy az anyja ott legyen mellette. Ez még nem jelenti azt hogy nem vált volna le róla. Ha engem megműtenek valamiért és ágynak kényszerülök igen szeretném ha anyám ott lenne.
2023. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kevés az infó, hogy milyen eü-i probléma volt.

Lehet, hogy nem tud wc-re menni pl és inkább az anyukája intézze körülötte a nem túl gusztusos dolgokat. Vagy valami hasonló. Nem kell mindjárt messzemenő következtetéseket levonni, szerintem.

2023. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!