Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok hanyagolva vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nem tudom megállapitani, ezért kíváncsi vagyok, külso szemmel ez milyen?


Én (nő) nem vagyok telefon párti, úgy vagyok vele, ha mindketten otthon vagyunk, és nincs semmi egyéb dolgunk, akkor egymással kellenne foglakozni. Pl beszélgetni egymáshoz bújni stb. Ő ilyenkor, amikor nincs dolga, vagy facebookozik, vagy tvt néz.

Általában megkerdezi milyen napom volt, megis hallgatja a választ, ő is elmeséli hogy neki miylen volt, ha volt valami izgi elmondja.

Utana en főzök, ha nem kell segíteni akkor vagy telózik, vagy szól hogy elmegy tvzni míg készül a kaja. Jól esne ha ott maradna beszélgetni.

Utána vacsi után elvonul anappaliba , szokta mondani hogy menjek énis. De ő tvt néz, minek üljek ott, én nem szeretek tvt nézni.

De van hogy kint ül a konyhába, sört iszik és telózik, pedig látja hogy én eközben magányosan ülök egy másik helységben.



2023. márc. 8. 19:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi, nálunk ugyan ez van, csak fordítva.

Ő van belebújva a telefonjába, és ő nem vágyik beszélgetésre, figyelemre, törődésre, én viszont igen, hiányzik, és adnám is, de őt ez hidegen hagyja.

32F

2023. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21.

Hát ez egyszerűen borzasztó hallod e.

Én most éppen társkeresésben vagyok, de képletesen nagyon imátkozok azért, hogy nehogy olyan nővel hozzon őssze a sors, aki egész nap a Face, az Insta, meg társai, mert az borzasztó.

Azt én nemtudom elviselni.

Nekem szándékosan nincs egyik sem, és a net sem nagyon érdekel, csak ami nagyon muszáj.

2023. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!