Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan gondolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan gondolatotok, hogy a szerelmeteket, szerelmi kötéssel tartsátok meg?

Figyelt kérdés
Írnátok ilyen oldalakat, vagy tapasztalatokat. Csak kíváncsiság miatt. Köszönöm
2010. okt. 6. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
igen, úgy odlottam meg hogy főztem neki egy nagyon finom vacscorát, vettem egy üveg bort, és fél éjszakán át szexeltünk. a kötés működött, imádott érte :)
2010. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Mi az a szerelmi kötés?
2010. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem,miért akaratod valaki olyanra eröltetni aki esetleg nem akarja??

Ha valaki ugyan ezt tenné veled,csak gondolj bele,szerinted megtennéd?

2010. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
mi az a szerelmi kötés??
2010. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

En eddig csak kovalens, ionos, dativ, van der Waals, stb. kotesekrol hallottam.:D

Ez uj! De ha ilyen fekete (vagy feher) magiarol van szo, mint a voodoo, akkor menj az ezoteriaba!:D

2010. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem volt igazán szerelmes, akinek ez nem fordult meg a fejében. Szerelemben mindent szabad! :) Akarat ellenére nem lehet semmit, aki mást mond, hazudik. Az embereket nem démoni erők irányítják, nem működne, céltalan lenne a világunk. Legrondább, leggusztustalanabb pali hiába kötögetne akármit is! Akinek nem megfordul a fejében, hanem komolyabban próbálkozik, annak kisebbségi komplexusa kell, hogy legyen.
2011. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!