Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm telefonján egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kekszakall kérdése:

Barátnőm telefonján egy másik nő képe van beállítva háttérképként! Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Nem szoktam a mobiljába belenézni, de most ez történt.

Állítása szerint egy olyan ismerőse a nő, akivel csak online kapcsolata van.



2023. márc. 24. 14:46
 1/6 anonim válasza:
89%
Nyugodjál le pajti, ebből se lesz hármas szex.
2023. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 ok, remek
2023. márc. 24. 14:52
 3/6 anonim válasza:
5%
Pedig én egy hármasba be próbálkoznék a helyedben.
2023. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
84%

Szerintem elég fura, ha valaki egy embert állít be háttérképnek, de ha mondjuk az a kedvenc dolga és örömmel tölti el, azért érthető.

Viszont ha csak online kapcsolata van vele, nincs vele semmilyen jó emléke, miért állítja be azt a képet a nőről?

Ezt inkább vele beszéld meg, ahelyett, hogy innen kérsz tanácsot, mert lehet, hogy tud adni egy teljesen racionális magyarázatot rá. Nem tudom, milyen idősek vagytok, de egy felnőtt nőnél elég fura lenne a dolog

2023. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

tyűha, ez komoly.

Sztem semmit nem jelent, hogy mi a háttérképe, lehet tetszik neki a lány, vagy a legjobb bnője.

2023. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
54%
Igen, ha ismered az illetőt.
2023. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!