Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 11:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi. Valakinek már egy beszélgetes is, valakinek pedig "csak" a csóktól.

De olyan is akad akinek az érzelmek, akkor is ha plátoian szerelmes, illetve akkor se ha érzelem nélkül dug félre...


Nekem a sok lelkizés, illetve a csóktól számit annak. Utobbinal mindegy mit erez vagy nem érez, az megcsalás

2023. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Szia! A megcsalàs az amikor a pàrod màs idegen emberrel „bujàlkodik“!
2023. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Sok a hulye
2023. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélés kérdése. Nálunk a csóknál kezdődik és csak akkor, ha nincs előre megbeszélve. Ha beleszeretne másba a párom, de nem lenne köztük fizikai cselekedet (csók, szex vagy hasonló), akkor nem megcsalás címszó alatt, de ugyanúgy szakítanék.


Ismerek párt, ahol az azonos neművel csókolózás megengedett mindkét félnek.


Nyitott kapcsolat, többes szex (ahol mindenki tisztában van azzal, hogy mást is bevonnak és ez mindenkinek oké) nem megcsalás szerintem. (Más kérdés, hogy nem mennék bele)

2023. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kinek mi fér bele és mi nem. SOkan azzal jönnek, ha nem csalt meg, akkor nincs semmi baj. Ez nem így van. Rengeteg olyan dolog van, ami klasszikusan nem megcsalás, viszont nekem legalább is, nem fég bele és szakító ok.
2023. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Egyénfüggő. Nekem még a petting se, férjemnek már a chatelés is.
2023. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ott kezdődik a megcsalás, amikor a párod helyett mással (is) létesítesz olyan fizikai kontaktot, amit egyébként csak a pároddal szoktál. Remélem nagyjából érthető, hogy mire gondolok.
2023. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Érzelmi megcsalás is létezik nem csak testi.
2023. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
7-es vagyok. 8-asnak igaza van. Helyesbítek. Szóval a megcsalás ott kezdődik, amikor bármi olyan dolgot csinálsz MÁSSAL, amit egyébként a pároddal tennél. 24/N
2023. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ezt a saját értékrendem és az aktuális párom értékrendjének együttese dönti el (mindig az érvényesül, ami a szigorúbb).


Például ha a páromnak rendben lenne, hogy idegen férfiakkal csókolózom, mert nem tartja megcsalásnak, de én igen, akkor én akkor sem fogok idegen férfiakkal csókolózni, ha megengedte és tőle is elvárom, hogy ne csókolózzon idegen nőkkel. Ha ezzel nem tud együttélni valamelyikünk, mert túl szigorú neki, akkor nem kell összejönni.


Amúgy nekem minden megcsalás, ami csók, szex vagy az arra történő utalás, hogy lenne, ha nem rontaná a párod a levegőt körülöttetek. De ugyanúgy szakítok azért is, ha valaki más nők után forog vagy kúrólájkokat nyomkod random nőkre. Nem tartom megcsalásnak, de tiszteletlen viselkedés miatt ugyanúgy kibaszom.

2023. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!