Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a szeretőddel töltesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretőddel töltesz egy estét, olyankor írsz a párodnak?

Figyelt kérdés

1 hónapja randizgatok egy férfival. Sokat találkozunk, mindig kitalál jó programokat, sokat csetelünk, tényleg úgy érzem, hogy nagyon megvan az összhang köztünk és jól alakulnak a dolgok.


Viszont most eléggé befeszültem, mert tegnap este 8 óta nem írt semmit. Számomra ez furcsa, mert ha nekem fontos valaki, nem tűnök így el. Már arra gondoltam, hogy lehet másik nővel van, de közben meg, szerintem ha valaki épp félrelép, akkor már csak azért is visszaír legalább a budiról a “párjának”, hogy az ne kezdjen el gyanakodni. Jól gondolom? Vagy túlreagálom a dolgot? Szombaton együtt voltunk illetve ma is találkoznánk.



2023. ápr. 3. 07:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Tegnap este 8 óta, és most van reggel 8? Most ez komoly kérdés? Lehet még fel se kelt!
2023. ápr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

🤦‍♀️ ha tegnap nem voltatok egész nap együtt, lehetett persze mással. Na de nem azért mert este 8-tól nem írt vissza reggel 8-ig.

Ha van valakije, meddig tartana visszaírni mellőle is akár? 😅

Hány évesek vagytok amúgy?

2023. ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

“ Ha van valakije, meddig tartana visszaírni mellőle is akár? 😅”


Hát épp ez a kérdés. Hogy ha valaki szeretővel van, az már csak azért is ír közben, hogy ne legyen gyanús, nem?

2023. ápr. 3. 08:03
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hónapja csak randizgattok, de nem tekint téged komolynak, akkor nem biztos, hogy visszaír, miközben mással van, hogy ne fogj gyanút.
2023. ápr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Egy hónap után egyikünk se akarja kimondani, hogy együtt vagyunk. Szerintem ez kevés idő ahhoz, hogy eléggé megismerd a másikat. Én 2-3 hónap után tenném “hivatalossá”, de amúgy mindegy minek nevezzük, mert én a randizgatást is ugyanúgy kezelem, mintha együtt lennénk. Amúgy szerintem komolyan vesz, van már bőven tapasztalatom ilyen téren, tudom milyen az, ha valaki nem vesz komolyan és nála nem ezt érzem. De ki tudja.
2023. ápr. 3. 08:09
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

3-as. Félreértettél.

Simán lehet egész nap mással volt, és visszaírt mellőle is..

Majd estére elfáradt és elaludt.

De amúgy igaza van a 4-esnek ha csak randizgattok az nem feltétlen jelent elköteleződést sok embernek.

Ezért is kérdeztem milyen korosztály vagytok.

2023. ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igazából ugyanúgy kézenfogva sétálunk és csinálunk mindent, mint a párok, csak ennyi idő után nem akarjuk még kimondani, hogy együtt vagyunk. Az a tapasztalatom, hogy kell legalább 2-3 hónap, mire eldől, hogy lesz-e hosszútávon jövője a dolognak. Nekem a legtöbb ismerkedésemnek 2 hónap után lett vége, ha nem, akkor viszont több éves kapcsolat lett belőle. Szóval én meg akarom várni ezt a vízválasztót :D
2023. ápr. 3. 08:22
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem meg egy rakás hülyeség a két hónap, valaki egy hét után már együtt van és 2 hónap után már összecuccol és vannak rá példák, hogy házasok gyerkőcökkel.


Ha nem akarjátok kimondani, akkor lehet te félsz, óvatos vagy, ő neki meg mindegy, vagy szintén bizalmatlan.

Csak akkor azt nem értem, hogy miért húzzátok egymás idejét.

2023. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Amíg nem vagytok komolyan együtt addig nem nagyon tudsz mit kezdeni a helyzettel.

Nekem volt egy srác akivel nagyon szerettük egymást és hiába jött össze mással mindig együtt voltunk utána is, nem tudtunk el szakadni egymástól a mai napig. Tegnap is együtt voltunk estig.

2023. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 egy hét után összecuccolni? XD Bocsi nekem nem -2-es az IQ-m, hogy ilyen meggondolatlan legyek. Ezt csak azok teszik, akik felezni akarják a lakbért, épeszű ember megválogatja, hogy ki lesz a társa.
2023. ápr. 3. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!