Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta megtudtam hogy meddő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megtudtam hogy meddő vagyok azóta azt vettem észre hogy szorongok ha jön a párom gyereke, szakítanom kéne?

Figyelt kérdés
a párom azt mondja hogy nem baj hogy nem tudok szülni, szeressem a gyerekét sajatomkent, ez ennyire egyszerű?

2023. ápr. 19. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Ennyire egyszerű, ha vannak érzéseid.
2023. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit nézz már magadba és gondolkodj már meg azon, milyen érzés lenne neked egy ilyen rideg neurotikus picsa társasága, ha te lennél az a gyerek...



Én nem vagyok nagy gyerekfan, lehetne, de nem akarok, de ennyi empátia még belém is szorult.

2023. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
1+ minek kéne szakítanod. Az ilyen emberekmint te tudják sajátjukként szeretni az adott gyereket, ráadásul úgy, hogy a gyermek anyját tudják tisztelni (amig ki nem derül kicsuda-micsuda-természetesen) és mindig maguk elé tudkják helyezni a másik szülőt. Magyarul nem játszanak anyukát.Soha. Még akkor sem, ha mások a gyermek édesanyjának hitték/hiszik, mert esetleg van hasonlóság a színekben, arcfelépítésben a gyermekkel.
2023. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
A szakítás nem segít, hiszen más gyerekeknél is ugyanez lesz a helyzet.
2023. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

1+ A gyermek attól az egyik embertől származik aki neked a társad. Akit szeretsz. Nem lehet ilyen helyzetben nem szeretni-ha valóban vannak érzéseid a társad felé, és nem csak érdekből vagy vele és társat játszol.


Ha társat játszol, és csak érdek és nem érzelem van nálad-gyülölni fogod a gyereket, útálni..és csak egy nyűgnek fogod tartani..

2023. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts és jöjj össze gyermektelen pasival, akinek nem is kell gyerek.
2023. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én a gyerekkel nem éreztetek semmit egy szóval sem mondtam ilyet, szeretem őt, de mint sajátot mégsem megy
2023. ápr. 19. 15:44
 8/13 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem is lehet úgy, mint a sajátot, hisz minden szülő maga alá pisál, ha gyereke születik, hogy ilyen szeretetet még soha nem érzett, ezt nem tudod elképzelni, míg nem éled át - ha bárki gyereke iránt lehet ilyet érezni, máris nem olyan különleges.
2023. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7 Sajnálom.
2023. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!