Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a határ a kapcsolaton belüli egymáshoz változásban?

Figyelt kérdés

Mik azok a szokások és mindennapi dolgok amiken muszáj változtatni ahhoz hogy a másikhoz alkalmazkodj? Vagy ha ilyenekre van szükség akkor nem illik össze a két ember?

Elvárható az ha a párom úgy akarja élni az életét mint mielőtt lettem volna? Ragaszkodik minden szokásához és programjához amiktől nem akar eltérni legkevésbé sem.


2023. ápr. 20. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Szóval olyan mintha továbbra is szingli lenne? Nem tudja egyeztetni a baráti kört, a hobbikat veled, vagy nem is akarja? Ha az utóbbi, akkor szakítani kellene.
2023. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akarja egyeztetni, csak általában úgy hogy az ő életszokásait tartjuk. Tehát ha én kedden délután vele akarok menni valahova, nem lehet, mert ő aznap találkozni szokott XY-al, és nekem is mennem kell oda ha szimpatikus az illető ha nem. Vagy ha nem megyek, nem leszünk együtt.
2023. ápr. 20. 20:34
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

*Ragaszkodik minden szokásához és programjához amiktől nem akar eltérni legkevésbé sem.


Boritékolható a kapcsolatotok kimenetele. Csak idő kérdése hogy hány évet fogsz elpazarolni.


ui: Ha két ember felvállalja egymást ott nincs olyan, hogy egyik éli a világát, hanem ketten élik a világot.


Nálatok csak ő.


Sajnos az az igazság, hogy érzelmileg ez az ember téged nem szeret. Azok teszik ezt és igy. Elvan, kiszolgálod, ételt adsz neki, mosol rá-de ennyi. Egy szimpla lakótárs akinek nem kell fizetni, és néha szolgáltat neked..

2023. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Ő egyszerűen csak önző. Egyáltalán nem gondol bele, hogy neked mi a jó, ezért vagy elfogadod, hogy minden az ő kedve szerint lesz, vagy nem lesz veled.

Az nem változás, ha lemond egy haveros programot, vagy ha olyat is csináltok, amit te szeretnél.

2023. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4: sajnos ő az első ember akinél azt tapasztalom hogy de, baj. Képes nagyon mély érzelmi köteléket kialakítani, de valahogy betegesen nem akar változtatni semmin az életében.
2023. ápr. 20. 20:41
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pasim aki hétvégente mindog az anyjához utazott meg a nagyijához. Betegek. Nekem nem volt ilyenhez kedvem soha.

De egy ido mulva nagyon zavart hogy nekem csak a hétvégém szabad jóformán munka miatt es akkor nem lehetunk egyutt soha.

Amikor aztán jött más az életembe akivel együtt tudtam kikapcsolódni, már csak ennyitől is lettem szerelmes. Víz volt mint szomjazónak.

2023. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem megy azt nem kell eröltetni.

Mindig az az igazi ami könnyedén magátol, a maga természetességében jön.

2023. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

#5

Ezt biztosan nekem akartad válaszolni?

Nem azt írtam, hogy nem kötődik, hanem hogy rohadtul önző és csak magára gondol. Te is csak azért kellesz az életébe, hogy elvegye belőled, ami neki jó. Amit szeret benned, az jöhet, minden mástól kíméld meg.


Az egymáshoz változás összecsiszolódás, és addig van rendben, amíg KÖLCSÖNÖS. Az nem egészséges, hogy ha csak te idomulsz, ő meg semmiben. Miért hagyod?


Amúgy nem lehet, hogy autista? Az empátia hiánya és a beteges ragaszkodás a megszokott dolgokhoz nagyon jellemző.

2023. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a lenyeg a kolcsonosseg. Hogy neha te engedsz, neha meg o. Egyszer azt csinaljatok, amit o szeretne, aztan azt, amit te. Ha egyoldaluan csak az van, amit o akar, akkor az nem fog mukodni. Mar ha nem akarsz behodolni valakinek ilyen szinten. Ebben az emberben semmi alkalmazkodokepesseg nincs.
2023. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha a kedd delutan neki fix program xy-nal, mert lehet az illeto csak akkor er ra, akkor esetleg ne kedd delutanra probalj programot szervezni.

Szerintem a fix dolgokhoz az uj embernek kell alkalmazkodnia. Igen, egyutt vagytok, de attol meg a masik egy kulon szemely, sajat elettel, amit normalis esetben senki nem ad fel. Vagy legalabbis nem az elejen. Majd ha mar jo ideje egyutt vagytok, akkor alakulnak maguktol a dolgok. Senki nem fog elete vegeig minden kedden talalkozni xy-nal.

2023. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!