Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom imád másokkal veszeked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom imád másokkal veszekedést kezdeményezni, imád beszólogatni, leidi0tázni másokat, olyan helyzetekből szóváltást generálni, amikor nem kéne, és én ezt szégyellem?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok a párommal. Engem sosem bánt, sosem volt ellenem egy rossz szava sem, nagyon odaadóan szeret és a saját családját is szereti. (Testvér, szülők). Akiket szeret és szimpatikusak neki, azokkal nem áll le veszekedni. Na de mások…

A szomszédai közül kettővel örök haragban van. Állandóan beszólogatott nekik, leordította őket, mindent kikér magának. Állandóan neki van igaza, nem tud csendben maradni. Erre jó példa, hogy ma elmentünk vacsorázni. Kihozták az ételét, de nem teljesen olyan lett, mint kérte. Ahelyett, hogy kulturáltan kért volna másikat, nagyon csúnya hangnemben kioktatta a pincért. Vagy múlt héten nem tudott elkanyarodni egy biciklis miatt, akkor elkezdte leidiótázni az autóból ülve.

Értelmiségi ember, mérnök a párom. Otthonról sem hozhatta ezt a példát. A szülei rendes, tanult, intelligens emberek. Én a páromról is ezt gondoltam, de ezek az időnkénti megnyilvánulásai mások irányába nem egyeznek ezzel. Ha velem van, és akkor kezd el veszekedni, lesül a pofámról a bőr. Mondtam már neki, de csak annyit válaszolt, hogy ő igenis kimondja az igazát, mert nem fog semmilyen szituációban alulmaradni.


2023. máj. 5. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Negatív lehúzó erő. Ez gáz lesz a kaocsolatban is. Azt is tönkrevágja szépen majd
2023. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elotted meg jatssza a kulturembert, de idovel ez is elmulik. A valodi enjet akkor latod, amikor nincs megfelelesi kenyszere. Mint peldaul a pincernel.
2023. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Értelmiségi ember"


Nem tűnik annak.. az értelmiséget ebben is mérik. Viselkedése alapján azt mondanám, hogy valami proli alkoholista.

2023. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sosem iszik, nem dohányzik, nem drogozik, teljesen józan életet él.
2023. máj. 5. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

"igenis kimondja az igazát, mert nem fog semmilyen szituációban alulmaradni."


Én ilyen duma után többet be sem tudnék nedvesedni ettől a hímribitől :D

Ki a bánatnak játsza el hogy ő mekkora egy domináns valaki, amikor ártatlan emberekbe köt bele, akik neki semmit nem ártottak, mert nagy értelmiségi létére őt ez szórakoztatja?

2023. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívem szerint így elküldenék sok embert az anyjába, de hát muszáj viselkedni.Tanuljon önmérsékletet a párod...aki egyébként egy agresszív ember:)

Idő kérdése, hogy téged is elkezdjen cseszegetni.

2023. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal elhagynám az "ilyet", oszt menjen a pszichiátriára kezeltetni önmagát.
2023. máj. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek kétségeid, hamarosan veled is igy fog beszelni!
2023. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem imád hanem kisebbségi komplexusos barom.
2023. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!