Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyiben vagyok hibás?Igazam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben vagyok hibás?Igazam volt?Reggel írt rám a lány,h mikor találkozunk. Estig dolgom volt, nem olvastam el az üzenetet. Napközben többször ramirt H minden ok- e

Figyelt kérdés
Igaz ,hogy elérhető voltam többször ,de az ő uzijet nem olvastam. Erre este beporgott, elkezdett eszeveszett módon írogatni, H miért nem válaszolok neki. Erre bepoccentem és azt mondtam neki,H elmebeteg, non stop irogatott. Nekem kicsi térre volt a napokbsn szükségem. Nehéz időszakon van. Nem beszélünk pár napja, nem érzem magam hibásnak.
2023. máj. 23. 22:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Ember, annyival sem tiszteled meg, hogy megnyisd az uzenetet, es irj neki hogy nem akarsz talalkozni.

Megertem, hogy miert poccent be, bar valszeg o meg nem tudja, hogy az ilyeneket hagyni kell a fenebe, semmit nem er, ha a masik tepi a szajat.

2023. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Kit erdekel, hogy kinek van igaza? Mindig igy fogsz jarni, ha ignoralod a masikat.
2023. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
4%
Az attól függ
2023. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok hibás. O írogat sokat. Nekem most nehéz időszakom van.
2023. máj. 23. 22:15
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Jó, de akkor minek ismerkedsz? Akkor előbb tedd magad helyre. Egyébként meg ha nem írtad meg neki, hogy nem leszel elérhető és mégcsak rá sem néztél, hogy mit írt de mást megnéztél, akkor nem csoda, hogy kiakadt.
2023. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Ha megkérdeznék tőlem, hogy mi az a dolog, ami úgy igazán felbsz....az, hogy írok valakinek és látom, hogy fent volt, de mégsem válaszol, még egy telibetekert pontot se, semmit....na ez, előkelő helyen szerepelne.

Illik válaszolni azért legelabb annyit, hogy "bocsi dolgom van", azért gondoljunk bele milyen világban élünk, annyi gyilkosság, támadás történik, hogy akarva akaratlanul is arra gondol az ember, hogy valami baj érte a másikat....szóval azért, hogy a másikat ne bssza szét az ideg, illik legelabb írni annyit, hogy "bssz szájba".

2023. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Mért nem bírod megnyitni a ki----tt üzenetet, és válaszolni neki, hogy bocs, később írok?? Másnak meg elérhető vagy, mint írtad! Mégis mit kellene hinnie? Ha nem akarsz beszélni vele, meg eleve nincs energiád ismerkedni, akkor meg mondd meg neki és ne tartogasd!! Mibe telik??
2023. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Már jó ideje együtt vagyunk
2023. máj. 23. 22:23
 9/21 A kérdező kommentje:
Na, beindult a savazas...
2023. máj. 23. 22:24
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Azert nem tudja megtisztelni a masikat egy valasszal sem mert "nEhEz IdOsZakOn MeGy At"
2023. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!