Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítás történik a környez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás történik a környezetedben, azt hogy éled meg a párkapcsolatodban?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel most szakítottak, a srác nagyon odavolt érte és mindent megtett érte, folyton beszélték, hogy majd összeházasodnak, gyereket akarnak. Úgy tűnt, hogy a srác jobban odavan a lányért mint fordítva. 4 évet voltak együtt. Majd egyszer csak a srác szakított, merthogy már nem szerelmes. A barátnőmnek ezt elég nehéz felfogni mert nem vett észre semmi előzményt. Nekem se tűnt úgy, hogy ne lenne szerelmes.


Nekem boldog a párkapcsolatom, de pont emiatt, mert nekik is annak tűnt, most a napokban kicsit megfelelési kényszeres lettem vele, elgondolkodtam, hogy mennyire nem akarom elveszíteni, összeomlanék, mert mi is együtt tervezünk. De beszéltem vele erről és mondta hogy ő mindig meg fog velem beszélni mindent ha baj van. Egyébként ő tényleg ilyen szerencsére. Úgyhogy nem félek attól, hogy egyszer csak szakít, inkább meg akarom előzni.


Veletek is van ilyen?


2023. máj. 26. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Nincs.Régen rossz ha így érzel, mert ez azt jelenti, hogy nem érzed magad biztonságban, és érzed, hogy nem stabil alapokon áll a kapcsolatod.
2023. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármikor bárkivel megtörténhet, hogy ki akar lépni a kapcsolatból. Még akkor is, ha ennek nincsenek látható előjelei. De ezért nem kell állandó aggodalomban élni.
2023. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Inkább magamat nem érzem elég jónak
2023. máj. 26. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
3 Ez azért van, mert pontosan érzed, hogy nem a helyeden vagy, csak nehéz ezzel a ténnyel szembe nézned, mert nagyon akarod az adott kapcsolatot, holott az adott ember, sem a kapcsolat nem hozzád illik.
2023. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem forditva van. Körülöttem mindenkinek betonbiztos hosszu tavu kapcsolata van az aktuális barátom haverjainak is, párként járunk párokkal is vendégségbe oda vissza egymáshoz vagy szórakozni, na es a lényeg MINDIG csak az én kapcsolatom az ami véges!

A bnőim meg az exeim kaocsolata is tart még évek évtizedek mulva is, az enyém meg soha.


Mikor egy pasimmal már beülök társaságokba ahol vannak barátok bnőjükkel már úgy érzem magam hogy de jó NEKIK! Náluk olyan biztos minden csak nálunk nem soha.

2023. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jav A bnőim meg az exeim haverjainak is a kapcsolata tart még sok évek múlva is
2023. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!