Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemmel állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel állandóan veszekedünk, de jön a baba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 és fél éve vagyunk együtt, lassan 6 éve házasok.

Amikor összeházasodtunk, ő 26, én 23 éves voltam, most 32 és 28 évesek vagyunk (3 és fél év van köztünk). Fiatal voltam és őrülten szerelmes, egy olyan kapcsolat után, ami teljességgel tönkretett (depressziós lettem, gyógyszerek, alvászavar, nem tudtam teljesíteni a munkahelyemen, kirúgtak, stb.).


2-3 éve kezdődött el egy olyan sorozat az életünkbe, ahol folyamatosan jönnek a csapások. Amint felépülnénk az egyikből, jön a másik. Másfél éve veszekedősebben élünk, a stressz és a csapások miatt. Egy éve próbálkozunk gyerekkel.


Szilveszterkor összekaptunk nagyon, és azóta a kapcsolatunk nagyon lent van. Abban én voltam a hibás, mert bántottam szavakkal, túlzásokba estem. Azóta a kapcsolatunk nagyon lent van, és az utóbbi egy-két hónapban már mások előtt se tudunk viselkedni. Hol ő pattan el, hol én.


Kedden kiderült, hogy terhes. Nagyon örülünk neki, minden vágyam az volt, hogy apa legyek, azonban két hete ultimátumot adott a feleségem, hogy megfogja magát és elmegy, ha megint összebalhézunk, mert tarthatatlan volt az állapot, és én nem bántam volna meg, hogyha elmegy. Most meg úgy érzem, hogy szeretem, ragaszkodom hozzá. Gondolom a baba miatt.

Ezen segít a párterápia?


2023. máj. 26. 20:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
1%
Nem fog. Azért én rákérdeznék a nejedtől, hogy melyik jósdában jár és mit művelt veled. Csak, hogy képbe legyél.
2023. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Ha már másfél éve veszekedtek folyamatosan, akkor miért vállaltok be gyereket? Ezt nem értem. Ez a kapcsolat döglött, már rég szakítanotok kellett volna.
2023. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Másfél éve ilyen állapotban vagyok, erre terhes lett? Hát öreg, ezt magadnak köszönheted.
2023. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Tipikus hiedelem, hogy majd a gyerek összeköti a párt.

Nem igaz, ugyanolyan veszekedések lesznek gyerekestül is. Tapasztalatból mondom.

A legjobb, ha elváltok. Nem fog változni a helyzet, csak romlani.

2023. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Most hogy ez így alakult bár tudom hogy ku.rva nehéz, mert hasonló velem is volt már, de tegyél meg mindent a békéért maximális erőbefektetéssel 1-2 hónapig, időközben elkezded látni hogyan viszonyultok egymáshoz.
2023. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
89%

Pokoli gyerekkornak néz elébe az tuti ha ez így marad... Szerintem nagy ostobaság volt gyereket vállalni mert az hogy ölitek egymást a ti bajotok, de később a gyerek fogja a legjobban megszívni ha együtt maradtok csak azért "mert a gyerek", ha meg elváltok akkor is! Gratula!👏

Nem terápia kéne ide hanem szemtől pofába megbeszélnetek hogy mi legyen mint a normális felnőttek!

2023. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Párterápia
2023. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
Csak azt nem értem, ha ennyire utáljátok egymást akkor minek csináltatok gyereket? Sok mindent nem lehet tenni, vagy tudatosan kerülitek a stresszhelyzeteket és próbáltok egymáshoz máshogy viszonyulni, vagy időben szét kell menni.
2023. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
90%
Hát..ennek màr semmi értelme,tapasztalat.
2023. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Próbáljátok meg a párterápiát, veszíteni nem fogtok vele.
2023. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!