Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy ismerőse szét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy ismerőse szét akar minket szakítani. Érdemes harcolni egy jobb nővel szemben?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy régi kolléganője, a hölggyel már évek óta nem dolgoznak együtt, évek óta nem találkoztak, néha beszélnek, anno jóban voltak, mindent megbeszéltek.

Nos arra lettem figyelmes a múlt héten, hogy az adott hölgy a párommal akarja összehozni a nővérét. Közös képeket küldözget neki, felajánlja, hogy akkor intézi neki a nőt, beszéltek is róla, de nem láttam az üzeneteket, telefonon is beszélt a kerítőnővel... Furcsa mondjuk, hogy évek óta ajánlgatja a testvérét, a párom mégsem határozta el magát sose, lehet nem is érdekli de nem meri megmondani, mert szingliként sem találkozott vele évekkel ezelőtt.

Hát gyorsan én is felvilágosítottam magam a nőről, valóban csinos, sportosabb, női szemmel is csinosabb mint én, csak kb. 10 évvel idősebb mint én.

Sok minden lejátszódott az agyamban a napokban. Tudom, a párom is ludas, igazából már ez válóok lehetne, ki tudja miket mond rólam a kolléganőnek, lehet ezzel akar engem rávenni a szakításra. Viszont nem bírja bevenni a gyomrom azt sem, hogy egy idegen nő tönkre akarja tenni a kapcsolatom, miközben ő maga is házas, gusztustalanul viselkedik, nem tudom, hogy mi játszódik a fejében... Fortyog bennem a düh, bármi is lesz a vége, én ezzel a nővel sosem fogok kibékülni. Az biztos, hogy ez a nő engem nem bír, lenéz és akarattal bánt. Már az is felmerült bennem, hogy rám féltékeny, ki tudja.

Viszont ma teljesen magamba roskadtam, hogy a felajánlott nő végül is csinosabb, miért akarna engem a párom ha van ilyen is.


Otthon biztos én leszek a boszorkány ha kiverem a balhét, nem tudom jutnánk- e bármire megbeszéléssel vagy csak még óvatosabb lenne. Egyelőre nem akarnám felhozni, hiszen még semmi sem történt, csak a kerítőnő dolgozik a háttérben.



2023. máj. 30. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Egy kapcsolatot nem lehet tönkretenni, így meg aztán főleg nem.

Ha a párod nem hajtja el a jóakaró kolléganőt, akkor igen, ő a ludas, jól érzed.

2023. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Én ezt az egészet nem értem.

A párod téged választott, nem?

Ha ő el akar hagyni, akkor van értelme bszakodni?

Ha meg nem akar elhagyni, akkor az egész teljesen értelmetlen.

Ki nem sz*rja le, hogy hogy néz ki a másik nő?


A hűség döntés kérdése. Az, ha nincs lehetőséged félremenni, az nem hűség, pusztán a lehetőségek hiánya.


Most majd kiderül párod hűséges-e.

Addig meg ne olvasgasd az üzeneteit, féreg dolog.

2023. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt lehet összehozni valakivel, aki nyitott rá. A párod egy döntésképes felnőtt férfi, gondolom. Szóval, ha nem akar, akkor nem fog megcsalni vagy elhagyni. Ha meg azt akarja, akkor úgyis meg fogja tenni.
2023. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Te veled van és annyit kéne a párodnak tennie, hogy többet nem társalog vele, de nem meri, nem akarja megbántani? Vagy szórakozik rajta? Ezt meg kéne kérdezni tőle, hogy egyáltalán miért nem állította már le, akár miért tartja vele a kontaktust. Valami nem stimmel.

Szerintem az a titok nyitja, hogy őszinte legyek, hogy őt húzogatja a párod nem a nővérét fogja. Csak a nővér az alibi.

Évekről van szó, nem létezik, hogy nem mondta volna neki, hogy elég az egészből.

2023. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#5 Ő bírja a volt kolléga csajt, bár érdemben 3 éve nem találkoztak és pár havonta beszélnek pár szót, de biztos nem fogja leépíteni a csajt, mert azt hiszi, hogy a barátja, sok mindent elmondott neki anno amikor rábízott csajokkal stb. Mondjuk szerintem az nem barát, aki így biselkedik.

Azt nem gondolom, hogy akarna a kollégától valamit, akkor már megtette volna évekkel ezelőtt, amikor még én se voltam. Azt már inkább gondolom, hogy a csaj akart volna valamit de menetközben férjhez ment, nem mert lépni, de nem tudom előtte miért nem nyomult akkor ő... Hogy a nővér miért nem volt képben azt sem tudom. Szerintem annyira nem érdekli az új nő se, akkor már évek óta lépett volna, csak most, hogy újra felhoztak neki.

2023. máj. 30. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, az egy dolog, hogy bírsz valakit, de ha erőszakoskodik, akkor leépíted, vagy többet hozzá se szólsz mindenféle levezető nélkül. Évek alatt azt csinálta, hogy összeboronálta volna a tesójával, most ott vagy te de megint kotnyeleskedik pedig jó ideje nem tartják a kapcsolatot offline:

“a hölggyel már évek óta nem dolgoznak együtt, évek óta nem találkoztak, néha beszélnek...”

Az plusz, hogy így vélekedsz a párodról:

“ki tudja miket mond rólam a kolléganőnek, lehet ezzel akar engem rávenni a szakításra.”


Most akkor van rá okod, hogy az legyen a nézted, hogy lepattintani fog és a testvér lenne a kibúvó? 90%,hogy vagy a kolléganőt kezelgeti/kezelgette vagy a nővérét!

Esetleg a párod egy hottentota, aki maga mellett nem mer kiállni. Más magyarázat nincs arra, hogy még mindig "tűri" hogy az EXkolléganő avatkozik az életébe!

2023. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon konfliktuskerülő alkat, szerintem nem tudja ezt a helyzetet kezelni. Korábban már panaszkodott rólam ennek a nőnek, ezért gondolom, hogy bármit mondhat neki most is, ami felbatorítja, hogy jó ötlet összehozni vele a nővérét... Az egész csak azért fura mert már 2 éve is szó volt a nővérről és akkor se volt semmi, de nem tudom a részleteket.

De igen, egyértelműen neki kellene leállítani a csajt minden téren.

2023. máj. 30. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Mocskos férfiak!
2023. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tok mindegy milyen nemu az illeto, ha valaki egy parkapcsolatban levo felnek masik embert ajanlgat, az suttyo. Aki pedig ezeket nem utasitja el, szinten suttyo. Nezd kerdezo, fejre is allhat az a csaj, ha a parod nem dol be neki. Bar az az erzesem, hogy adja ala a lovat.
2023. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy ne lehetne megfelelő aljassággal, hazugsággal, és elszántsággal egy kapcsolatot aláásni, de...


... normális körülmények között azzal, hogy valaki a másik féllel össze akar jönni, vagy valakivel össze akarják hozni, ezzel egy alapvetően működő kapcsolatot nem lehet tönkretenni.


Most elképzeltem a helyzetet, hogy valaki ajánlgatná nekem a nővérét, húgát, legjobb barátnőjét, stb akárkit, miközben tudja, hogy foglalt vagyok... elsőre valószínűleg azt gondolnám, hogy az illetőnek elment az esze, és felvilágosítanám azon tényről, hogy van már barátnőm, és nem akarok sem melléje, sem helyette mást. Ha ezt felfogja, akkor minden oké, ha nem, akkor meg valamilyen módon leépíteném a kapcsolatomat ezzel a sz**kavaró illetővel.

Barátnőm meg természetesen tud az ilyen dolgokról.

2023. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!