Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ébresszem rá a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ébresszem rá a barátom, hogy rossz az amit csinál?

Figyelt kérdés
Többször akadtam már ki olyanon, hogy pl véletlen amikor telefonozott megláttam az exéről egy intim fotót, vagy azon, hogy akiket követ 70%-a nő, köztük az exek is. Most pedig úgy érzem direk dugdossa a telefont előttem, nem nyit meg alkalmazásokat amikor ott vagyok mellette stb. Nem szeretnék megint én lenni a bizalmatlan hisztis picsa de szeretném megvédeni a határaimat. Nem minden áron a szakítással, persze ha nincs más út akkor annak kell következnie, viszont én megmenteném ezt a kapcsolatot. Nem tudom hogy beszélhetnék vele.

2023. máj. 31. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Mond el neki, hogy rosszul esik neked és tiszteljen meg annyival, hogy nem a volt barátnőjéről nézeget képet vagy nem akkor nézeget random csajokat amikor ott vagy mellette. De a kapcsolat megmentése ez esetben nem csak rajtad áll, hanem rajta is. Amit csinál az baromi tiszteletlen és pofátlan dolog. Igazából őszinte tudsz lenni, más opció nem igazán van. Ha ő nem akar tenni a kapcsolatért akkor kár menteni.
2023. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Muért nézwgeti a volt nőinek a lukát? Ezt nem hagynám a helyedben.
2023. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Már nem azon a képeken van a hangsúly, azt megbeszéltük. Hanem hogy úgy érzem még mindig rejteget valamit. Vagy csak én lettem ezek miatt betegesen féltékeny?
2023. máj. 31. 22:57
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Dugja az exeit lehet..
2023. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Teljesen tutira lehetetlen.
2023. máj. 31. 23:15
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha tudnád mennyi ilyen van. Leg kiábrándítóbb, hogy a nemek aránya közel azonos. Velem is chatelt egy csaj, küldözgetett kéretlenül intim képeket magáról. Mint később kiderült, valóban Ő képei voltak. Lebukott, megbeszélték. Most velem már nem beszél, de van más akikkel ugyan úgy folytatja.

Te pasid is ilyen. Megnyugodhatsz Ő csak fizikailag van veled, fejben egészen máshol jár.

2023. jún. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy nő írja ki kb ugyanezt. Akkor a férfi kontrollmániás pöcsnek van lehordva. Miért is lenne kötelező a telefonunkat ellenőrzés szemszögéből mutogatni a másiknak. Kontrollmániás buta liba.
2023. jún. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyan, ő neki nem számítasz, úgyhogy azt tesz, amit akar.

Ha érnél számára valamit, akkor nem művelné azt amit művel egyszer se. Nem lehet ráébreszteni, hogy tiszteletlen tuskó. Miért nem szakítasz vele inkább?

2023. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mert sokat tesz értem és nem a rózsaszín köd beszél belőlem.
2023. jún. 1. 08:33
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az kevés, hogyha kellő tiszteletet nem ad meg! Párkapcsolatban éltek, nem haverok/lakótársak vagytok, ugye? Mert ha az utóbbi kettő lenne a helyes, akkor nincs gond, akkor azt néz, likeol, megd*g, akit csak akar. De míg veled van, akkor miért hagyod, hogy megalázzon? Nincs hová menned, vagy mi? (Szülők, barátok, albérlet, ha összeszeded rá a zsozsót.)
2023. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!