Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekesen viselkedik mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekesen viselkedik mostanában a párom. Úgy érzem megváltozott ő is meg a kapcsolatunk is!?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre a barátom nem olyan mint volt, nagyon más lett. Van hogy szinte egész nap nem jelentkezik. Természetesen én nem írok neki, mert úgy vagyok ha ő akar meg ráér akkor ír, ha nem nem. És amikor megkérdezi mizu és mesélem neki úgy érzem nem is érdekli nem nagyon ad vissza jelzést róla, elkezdi mesélni, hogy vele mi volt. Őnzőnek tűnik. Mintha csak illendőségből kérdezné nem azért mert kíváncsi rá. Mindig becézgetett (kis édes, édesem, kicsim, baba) most semmi.. Amikor suliba (tanfolyamon) vagyunk szünetbe folyton pötyög valamit a telefonján. Kinyithatós tokja van, azzal olyan mintha takarná, majd elmegy vécére és viszi magával a telefont. Lehet csak ilyen napjai vannak, hogy lehet a melóba elfáradt nem sok ereje van? Vagy van valami ami miatt ilyen lett? Mit gondoltok?

2023. jún. 2. 10:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos az is, hogy másokkal is találkozik, keresi az utódod, vagy csak élni akar szabadon, mint a madár (szex).
2023. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#10 erre gondoltam :'(

Más is így gondolja ahogy a #10??

2023. jún. 2. 13:58
 13/22 A kérdező kommentje:

#11 🤯🤯🤯


Akkor lenne benne annyi hogy megmondja kerek perec nem kellesz más kell.

2023. jún. 2. 14:00
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja, mert te vagy a biztos pont, majd ha lesz más helyetted, akkor talán, de még akkor se tuti, van, aki két-három vasat is szeret a tűz felett tartani ugyebár.

Én meg azt nem értem, hogy miért vársz arra, hogy őszinte legyen, amikor már megcsalt. De még hogyha nem is lett volna hűtlen, akkor se vagy már neki a prioritás, elhidegült. Neked ez nem elég ok arra, hogy lapátra tedd, megvárod míg ő tesz téged?

2023. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#14 szeretnék bizonyítékot. Akár üzenet váltást.
2023. jún. 2. 14:06
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nézz bele a telójába, ha tudsz, bár lehet törölgeti.
2023. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
#16 arra gondoltam. Ha egyszer vele alszok ha lesz olyan xd akkor ki megyek vécére aztán viszem magammal "lámpának"
2023. jún. 2. 15:15
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő nem ér annyit se, hogy nyomozz, de komolyan. Csak magadat nézetnéd le, visszavágna, hogy beleléptél az "intimszférájába" blabla. De te tudod...
2023. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#18 pár hónapja beszéltünk is róla hogy mondta nekem hogy ha úgy van bele nézhetek a telojába nincs titkolni valója. Kódját is tudom. Csak nem tudom mi van most. De ha reklamálna megmondanám neki ezt. Hogy te mondtad még hogy nyugodtan bele nézhetek.
2023. jún. 2. 15:22
 20/22 anonim ***** válasza:
Vagy volt köztük valami vagy a nő szeretne valamit es nem birja elviselni hogy a párod nem, ill. volt balami es nem birja elvoselni hogy a párodnak kapcsolatra egy korban hozzá illő kell. Kérdezz rá, max összevesztek és vége lesz...de ha magadat örlöd annak sem lesz jo vege.
2023. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!