Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért udvarolsz (mással) ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért udvarolsz (mással) ha párkapcsolatban vagy?

Figyelt kérdés

Valaki magyarázza meg nekem, hogy miért flörtölnek az emberek egy másikkal ha párkapcsolatban esetleg házasságban élnek?


Nem az első eset, hogy olyan férfiak szállnak rám akik amúgy nem is szinglik. Ilyenkor amúgy mi van a fejükben? Hogy lehet egy ilyet eltűrni? 😫


20L



2023. jún. 5. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Önértékelési hibás genetikai hulladékok, azért.
2023. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Az biztos, hogy normális ember ilyet nem csinál, a többi meg mindenáron ezt próbálja meg normálisnak beállítani
2023. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos vannak ilyen selejtek.
2023. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

#2,#3


Valóban vannak ilyen emberek. Mint ahogy olyan nők/lányok is, akinek ez mit sem számít, mert jómaguk is a párkapcsolatuk ellenére tálcán kínálják magukat.

2023. jún. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

#5

Unatkozom az egyetemen. Pasim ~100 km-re él.

Mit kellene csináljak?

Jó poénnak tűnik. Néha egy kis szex, streszoldásnak, időtöltés. Szerintem nincs ebben semmi rossz.

2023. jún. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Undorító férgek ezek. Nagyon könnyű hűségesnek lenni, nem értem, miért kell akár csak flörtölni mással. Ha szeretsz valakit, akkor csak ő kell neked, ha nem szereted, akkor szakíts vele.
2023. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

5-ös, a hűség fogalma ismerős a számodra? :) Úgy tűnik, nem...

Én sem értem mi a jó ebben, annyira lealacsonyító.

2023. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Alapvetően nézve a dolgot nem az a gond, ha valaki nem monogám, és hogy szexelni akar mással is, hanem az, hogy azt adja be a párjának/jelöltnek, hogy ő monogám, közben meg tele van hátsó szándékokkal, kihasználással, önzőséggel...


De nézzük a mögöttes motivációkat:

Az ember biológiailag nem monogám. Vagyis csak időszakosan az, amikor szerelmes. De az fél-3 év alatt elmúlik. Ekkor átveszi a helyét egy mélyebb szeretet, kötődés alakul ki. De ez már nem akadályoz meg bennünket abban, hogy másba szeressünk bele.


Szóval egyéni dolog, hogy valaki tiszteletben tartja a társadalmunkban kialakult szigorú monogámiát, vagy inkább enged a testi csábításnak, ami arra ösztönöz, hogy próbáljunk ki új dolgokat, másokat, stb...


Nyilván van egy erkölcsi mércéje ennek, ami főleg abból táplálkozik, hogy felénk a monogámia az elfogadott társadalmi berendezkedés. Aki ezzel megbírkózik, vagy a saját értékrendje teljesen máshol van, mint a társadalmi elvárások, annak nem lesz gond félremenni egy kis izgalom kedvéért. És sajnos sokan vannak ilyenek.


Szóval én kb így látom a dolgokat. Nyilván a világ nagyrészén nem véletlenül monogámia van, az emberek többségének tényleg ez a legjobb társadalmi berendezkedés. Szóval érthető lesz, hogy a többség teljesen elzárkózik mindentől, ami más, mint a monogámia. Ezért próbálkoznak ezek a „nyitottabb” (vagy inkább önző) emberek titokban, a másik tudta nélkül.


Illetve nézzük a megcsaló fél érdekeit: neki krva kényelmes, hogy van egy stabil biztos párja az életben, és azt hiszi, hogy ez mellett szabadon szórakozhat majd, mert ha úgy se jön be, akkor haza megy az asszonyhoz/férjhez. Az emberek önzőek, és sokaknak belefér ebbe még az is, hogy tönkreteszik vele a párjukat.


Nyilván nem akarlak ezzel elrettenteni egy párkapcsolattól, és nem akarom azt, hogy amikor párkapcsolatban leszel, akkor majd folyton rettegj, hogy megcsalnak, vagy féltékeny legyél. Őhmm... nehéz jót mondani erre, mert sajnos ezt nem lehet még évek alatt sem megmondani a másikról, hogy mire képes, mikor nem vagy vele. Ez inkább múlik a szerencsén sajnos.


Szóval sok ilyen megcsalós ember van, úgyhogy légy résen azért.

2023. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert a férfiak egy része már csak ilyen, de a nőket sem kell félteni ezen a téren szerintem.
2023. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Maga a flört érzése miatt. Jó újrajátszani a kezdet kezdetét. Mikor még csak tetszik valaki, még csak tetszek valakinek. A csábítás fázisát. Egyszerűen, jó, hiányzik, feldob, fiatalon tart, nőnek megtart. És mindazt a pozitív érzést, hangulatot amit kapok ettől, azt mindet párom kapja meg.
2023. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!