Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért várnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért várnak néhányan 30 éves korukig is az első szexualis együttlétig?

Figyelt kérdés
Nem érdekli őket? Kezdetben még érdekli, majd a visszautasítások miatt már nem is érdekli?
2023. jún. 6. 12:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, miért is érdekel téged totál vadidegen emberek szexuális élete?
2023. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem mindenkinek egyforma "komolyságú" a szex. Mármint egyik oldal sem jó vagy rossz, egyszerűen mások vagyunk.


30-ig nem vártam, de majdnem, egyszerűen mert úgy éreztem, hogy szexelnem "kell", különben a másik nem vesz komolyan, de nekem a szex pont komoly, ezért nem tudok bárkivel csak úgy.


Ezért is adtam fel félig-meddig. Ha találkozom valakivel, aki nem siet, akkor jó, ha nem, akkor nem fogok magamra erőltetni semmit.

2023. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon láttam még olyan statisztikát, ami ezt alátámasztja...

Aki vár, jellemzően vagy azért, mert nem volt rá korábban lehetősége (azért ne felejtsük el, hogy ez azért alapvetően csapatsport, legalább egy másik ember azért kell hozzá), vagy azért, mert nincs igénye párkapcsolatra, szexualitásra, vagy pedig azért, mert valamilyen szélsőséges neveltetésben részesült, ami miatt nem lehetett korábban szexuális kapcsolata.

2023. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

nekem megérte a 9 év után hozzám jött a nejem.

30f

2023. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Én azért vártam, mert a megfelelővel akartam elveszíteni. Azt mondom, megérte. :)
2023. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert asszex mind...
2023. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem találnak senkit, akivel kölcsönösen kívánnák egymást, vagy ha igen, akkor elmulasztják azt a lehetőséget valamiért.
2023. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Férfiak esetén azért az esetek többségében azért van így, mert a nők, akiknél próbálkozni visszautasítják vagy egyáltalán nem is mer kezdeményezni, prostihoz meg nem akar elmenni.
2023. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Leginkább mert nem prostival akarják megejteni, a többi lehetőséghez pedig gyengék, nem képesek rá, hogy megimerjenek egy embert, és vonzóak legyenek, stb... balfaxok.
2023. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
9: Nőknél is pont ezért van.
2023. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!