Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit tenne alábbi helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne alábbi helyzetben? Egy netes oldalon megismertem egy lányt, elkezdtünk beszélgetni. A semmiből egyszer csak felbukkant egy pasi, aki fenyegető hangüzeneteket kezdett küldeni nekem egy csevegő alkalmazásban.

Figyelt kérdés
Mint kiderült, a pasi az exe, külföldi állampolgár, de még együtt laknak.. A fenyegető üzenetek között szerepelt, hogy rám küldi a TEK-es barátait, koholt vádakkal lecsukatnak meg ilyesmik. A lánynál rákérdeztem, azt állította tényleg vannak TEK-es barátai és csak akkor áll le az exe, hogy ha megszakítjuk a kapcsolatot.. Ez meg is történt. Azonban nem hagy nyugodni a dolog, hogy egy ilyen ma megtörténhet.., azaz egy külföldi ilyenekkel fenyegetőzzön. Ki mit tenne esetleges válaszreakcióként? Főként esetlegesen hatóságnál dolgozók válaszára lennék kíváncsi..
2023. jún. 12. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A nő helyébe baromira kiosztottam volna a pasit, hogy a lába nem éri a földet+várja az ügyészség szeretettel a fazont. A fenyegetésről meg a bizonyítékokat lehet csatolni, az ügyészségi feljelentéshez. Mert ez a cselekmény több ponton megrántható.


Biztos, hogy léptem volna a helyedben.

2023. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, azt a nőt, aki nem tudja kordában tartani a saját exeit, hgoy azok a kapcsolat végét követően ne mérgezzék az életét (és vele a szerettei életét), messzire el kell kerülni.


Az ő feladata tőled távol tartani a nyomorultakat, akik neki köszönhetően vannak az életedben. Fordítva én sem szeretnék megmérkőzni semmilyen pszichopata picsával a párom múltjából. Ezt nem neked kell kezelni. A párod exeivel és családjával szemben kiállni melletted a párod feladata.

2023. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve sz*rul indul az egész. Én benne voltam egy ilyenbe, évekig mérgezte az életemet. Ma már nem kezdenék ilyen nővel, annyit nem ér senki! A pszichopatákat meg fenyegetheted, az csak olaj a tűzre.
2023. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1-es: A nő fél az exétől, gondolom ezért nem mentek szét. Csak ezt a tényt, hogy egy fedél alatt él az exével pár nappal, a megismerkedés után írta meg. Ami elsőre nem zavart, mert vannak így sokan. Az expasi pszichopata attitűdje viszont lemaradt.. A lánynak búcsúzoul ajánlottam alternatívát: anyaotthont pl konkrétan, de nem reagált rá érdemben.
2023. jún. 12. 13:16
 5/10 A kérdező kommentje:
2-es: Igen én is elkerültem volna már az elején, ha ezt tudom előre. Csak utóbb derült ki, bár még éppen időben úgymond. A nő már nem érdekel, felnőtt ember, vannak lehetőségei a saját életének megoldására.
2023. jún. 12. 13:17
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as, a nővel önmagában jól indult, jól haladt a beszélgetés. A pszichopata exet nem fenyegetni akarom, nem is reagáltam a fenyegetéseire, csak tiltottam. Hanem inkább csak azt elérni, hogy vegyen vissza az ilyenekből, természetesen nem általam, hanem egy hatóság által, csak még nem tudom merre induljak. Annyit én is tudok, hogy az indulatból visszafenyegetés csak olaj lenne a tűzre.
2023. jún. 12. 13:19
 7/10 anonim ***** válasza:
6. Te tudod, én most nem akarom részletezni azt a két évet. Azért elég rossz volt mindig a hátam mögé nézni, vagy azon parázni hogy a leparkolt autómban nem esik kár. vagy telefonon nem zaklatnak. Rendőrség? Ugyan már! Neked kell bizonyítani mindent, egy lépést sem fognak tenni, tapasztalat. Két év után elegem lett és leléptem. Azóta már megházasodtam.
2023. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Félre értesz, nem folytattam tovább a kapcsolatot a lánnyal. Elköszöntem tőle.. Nekem most csak az számít, hogy a pasi ellen megáll-e bűncselekmény gyanúja vagy legalább beküldeni elbeszélőre..
2023. jún. 12. 20:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Megvannak a hangfelvételek -> rendőrség.
2023. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Sok sikert hozzá! Felemelő érzés lesz elb*szni a szabadidőd, meg idézésekre járkálni. Nagyon meg fogja érni. Megmondják mikor jelenj meg, és kb. úgy kezelnek mint ha te lennél az elkövető. Látom gőzöd sincs semmiről, csak dobálózol a rendőrséggel. A csávó tagadni fog mindent, majd lesz még 2-3 jelenésed a rendőrségen aztán az akta lezárva. Szuper! Vagy te úgy gondoltad bevarrják majd 20 évre? :D
2023. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!