Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés

Van értelme úgy folytatni egy 3 hónapos kapcsolatot, hogy nemrég derült ki, hogy nem is tetszem neki testre annyira?

A barátom elmondása szerint a sportosabb testalkatú lányok indítják be jobban szexuálisan

A nagy kerek feszes fenék, feszes végtagok, lapos has stb…

Plusz hozzá tette, hogy az alacsonyabb lányokat szereti

Ehhez képest összejött velem, aki 173 cm magas és egyáltalán nem sportos alkat, szimplán vékony vagyok, szerinte kicsit túlságosan is

(57-58 kiló vagyok ehhez a magassághoz)

Mások szerint nagyon csinos vagyok és én is szeretem magam igazából

Nincs nagy fenekem, se mellem, de mindkettő szép formás


Amikor megpróbáltam megbeszélni ezt a barátommal, ő csak annyit mondott, hogy ha nem tetszenék neki, nem jött volna velem össze, de ez még így is rosszul esik

Ha meglátok egy sportosabb testalkatú alacsony lányt az utcán, egyből eszembe jut, hogy ő biztosan jobban tetszene neki

Emiatt attól is félek, hogy egyszer majd elhagy másért mert rájön, hogy nem leszek neki elég jó hosszútávon

Elvileg a személyiségem a fő oka ami miatt velem van és szeret, de nem tudom ez elég lesz-e később is…

22/L 22/F



2023. jún. 20. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Emiatt attól is félek, hogy egyszer majd elhagy másért mert rájön, hogy nem leszek neki elég jó hosszútávon."


Miért nem hagyod el te?

Elvégre nem bízol benne.

Különben kettő lehetőség van, hogy miért van veled:


1)Ha ló nincs jó a szamár is esete áll fenn. Vagyis nem akadt olyan, amilyen tetszik neki és akkor jó leszel addig míg akad te is.


2)Igaz, hogy más a zsánere, de tetszel neki és szeret, főleg a belsőd fogta meg.


Ha kifejezi, hogy szeret/szerelmes minden téren, akkor elkezdhetnél bízni benne.

Ha melletted más lányokat stíröl, akár flörtölget velük, igazából nem mutatja ki, hogy szeret/szerelmes, akkor szakíts!

2023. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

"ő csak annyit mondott, hogy ha nem tetszenék neki, nem jött volna velem össze"

Ez ennyi. Feleslegesen agyalsz ezen. Élvezd amíg tart.

2023. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Folosleges volt ezt elmondania neked a baratodnak. Csak folosleges stressznek tett ki.
2023. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is feleslegesen aggódsz. Nekem is voltak ilyen félelmeim, de higgy a párodnak, ha nem tetszenél neki, nem lenne veled. Lehet, hogy nem te vagy az akit leírna mint full a zsánere, de attól még csinos vagy és tetszel neki és a belsőd is tetszik neki. Én sem feltétlen a páromat írnám le mint zsáneremet, de vonzódok hozzá és imádom a személyiségét.
2023. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg szeretne, akkor nem mondana neked ilyeneket. Csak próbálja letörni az önbizalmadat, beléd plántálni, hogy nem vagy elég jó.

Tudod milyen jó olyan kapcsolatban lenni, ahol pont azért tetszel, amilyen vagy?

2023. jún. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pazarolnám ilyen férfire az időmet.
2023. jún. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy van-e értelme így folytatni, az nagyon sok mindentől függ. Egyrészt, hogy egyáltalán milyen kontextusban merült fel, hogy nem te vagy az ideálja. Ha úgy, hogy te direktben rákérdeztél, ő meg elmondta, akkor nem gáz. De ha ő hozta fel, akkor igen.

Szerintem most lépj hátra kettőt, ne faggasd tovább erről, kicsit vegyél vissza a lelkesedésből (nem duzzogásra gondolok, csak amolyan kedves távolságtartásra), és hagyd küzdeni és udvarolni. Abból majd kiderül, érdemes-e folytatni.

2023. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem teljesen feleslegesen pattogsz ezen a hülyeségen. Igaza van. Azért van veled mert tetszel neki és szimpatikus vagy neki. Ennyi. Nem kell túlkomplikálni. Kicsit növeld az önbizalmadat.

26N

2023. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!