Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmemmel élek, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmemmel élek, de nagyon szegények vagyunk. Megismertem egy férfit akiért nem érzek semmit, idősebb is, belém szeretett. gazdag és elakar venni, gyereket is akar.Jobb volna neki szülnöm, hogy ne legyen gondja a gyereknek? Már 30 vagyok.

Figyelt kérdés

2023. jún. 24. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez tuti egy trollkérdés 😂
2023. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bele tudnál szeretni ebbe az idősebbe? Ha nem, akkor felejtős. A másik, hogy a mostani párod nélkül el tudod képzelni az egész hátralévő életedet? Mert azért ez egy izmos szakítást is jelent.
2023. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a foglalkozasnak osi neve is van, de az emberek nem szeretnek igy gondolkodni magukra. Ha pedig masok gondolnak ra igy, azon meg egyenesen felhaborodnak. Ha szeretnel elegendo bevetelt, akkor tanulj es dolgozz, ahogy a tobbi ember is teszi. Ma mar nem kell penzes ferfit kifogni, hogy fel lehessen nevelni egy gyereket.
2023. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2es válaszolo. Nagyon szomorú lennék, lehet belerokkannék, mert szeretem a párom de nem tudja biztosítani a jövőnk. Így adjam fel azt hogy anya legyek? Nem tudnánk eltartani sajnos. Én sem keresek annyit. Lehet külföldön jobban keresnénk de azt se tudnám hogy vágjunk bele, oda is kellene sok pénz.

Nem tudom hogy bele tudnék e szeretni abba a férfiba. Félek kifutok az időből és nem lesz gyerekem pedig nagyon szeretnék. A szerelmemmel lelkileg jól vagyunk, de még a kezem se kérte meg. Csak mondogatja hogy majd akar gyereket, na de miből?

2023. jún. 24. 11:21
 5/15 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzetek van kb havonta?
2023. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%

A gyermekednek adnál anyagi hátteret más által, de apja nem lenne! A pénz nem minden! Egyáltalán minek csináltatad fel magad, ha csorok vagytok?

Miért nem előbb gondolkodtal? Az a 40 éves férfi a gyereked sose szeretné igazán, téged meg alazna feszt, mert tudja már most, hogy a pénze miatt fekudnel alá!

Qrva vagy drága? Akkor miért nem prostinak mész?

Vagy miért nem tanulsz, hogy jobban kereső munkád legyen? Miért nem mész olyan helyre dolgozni, vagy a párod, ahol többet keresnétek? Kölcsön/hitel? Millió lehetőség van, te lusta vagy és qrva vér folyik benned! 🤮


HA EGYÁLTALÁN IGAZ SZTORI! REMÉLEM inkább incelke vagy.

2023. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem mondta hogy terhes...
2023. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Elnézést, azt hittem, mert azt írta hogy nem tudja biztosítani a jövőt. Akkor is qrva amúgy, mert pénz miatt szexel. Annak a gyereknek a 40 éves palitol milyen élete lenne, ha az anyja nem szereti az apját? Miért nem lehet tanulni? Még mindig nem értem. :D
2023. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Át akar verni.

Majd megtudnád amikor nyeregben van es kimutatja a foga fehérjét.

2023. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

miért a párodnak kéne biztosítani a te jövőd? keress jobb melót.

ha ez az öreg rádun, akkor megtartja a gyereket és mész az utcára

2023. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!