Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szeretem a párom, de elkezdtem egy másik férfi iránt érrzéseket táplálni?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt a barátommal, eddig nagyon kiegyensúlyozott volt a kapcsolatunk és rengeteg mindenen mentünk együtt keresztül. Kiderült, hogy van egy krónikus betegségem, illetve szorongásos és depressziós zavarral küzdök egy ideje, ő mégis végig mellettem állt és kitartott mellettem, szeretett végig. Viszont sajnos fél évvel azután, hogy összejöttünk, elköltözött egy másik városba, mert ott kapott munkát. Azt beszéltük, ha én befejezem az egyetemet, akkor odaköltözöm hozzá, így azóta csak hétvégente találkozunk. Viszont azt kezdtem észrevenni az utóbbi időben, hogy nem nagyon való nekem a távkapcsolat. Kétszer is megtörtént a kapcsolatunk alatt, hogy elkezdtek más férfiak érdekelni. Mikor először történt, akkor rögtön felismertem és megszakítottam a kapcsolatot az illetővel, most viszont sajnos nem reagáltam időben, hova vezet a kapcsolatom ezzel a másik férfival, és elég erőteljes érzéseket kezdtem iránta táplálni (ő is irántam), viszont mindketten kapcsolatban vagyunk. Hétközben annyira megszoktam, hogy nem vagyunk együtt a barátommal, hogy akkor szinte nem is hiányzik, csak hétvégén szoktunk találkozni. És most szinte folyamatosan ez a másik férfi tölti ki a gondolataimat, rá vágyom, mégis szeretem a barátomat. Az utóbbi időben kétszer is cserbenhagyott a párom és csalódtam benne, ami miatt kicsit távolabb kerültünk egymástól, és el is mondtam neki az érzéseimet ezzel a másik férfival kapcsolatban, ami még inkább távolságot okozott közöttünk. Nem tudok dönteni, ilyenkor honnan tudja az ember, hogy mi a helyes döntés? 23/L

2023. jún. 28. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Semmit.
2023. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ezért nem kezdünk semmilyen kapcsolatot mentális beteggel. 😑
2023. jún. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernek nem való távkapcsolat mert szeretik a parjuk kozelseget. A foglalt ferfival nem tudsz mit kezdeni , ok altalaban nem lepnek a kapcsolatbol mivel ragaszkodobbak ilyen teren mint a no , a megszokas hivei. Szakits a baratoddal és ismerkedj szingli ferfiakkal.
2023. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Mit csináljak, ha szeretem a párom, de..." - nem szereted a párod.
2023. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Ha ilyenkor ráadásul a felek nem is egy helyen tartózkodnak, garantálható a bukta.
2023. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!