Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztél ilyet párod mellett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél ilyet párod mellett?

Figyelt kérdés
Hogy folyamatosan neked kell kordinálnod a dolgokat. Pakolsz utána mert tudod ahogy ő hagyja a dolgokat neked nem jó, mert nem èrzed úgy jól magad.
2023. jún. 28. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A pakolásnál komolyabb problémák is voltak. Kitettem a francba. Nincs ilyen emberre szükségem.
2023. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Trehány igénytelen emberrel nem lennék együtt. Azzal a lendülettel mehetne is...
2023. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem éreztem így. Egyrészt elmondom, hogy mit hogy lehet elpakolni, másrészt meg elteszem én. Ilyen apróságokon nem szoktam problémázni.

Ezt meg koordinálasnak nevezni elég fellengzős. Egyből lejön, hogy milyen rohadt fontosnak tartod saját magad.

2023. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem. Vagyis bizonyos dolgokban igen, de nem zavar. A párom feledékeny, így a szervezés, dolgok észbentartása az én műfajom. Ez nem zavar. Nagyon figyelmes partner egyébként, egyenlőek vagyunk, csak kicsit más a szerepünk. Házimunkák megosztásával sincs gond.


Koordináláson én pl azt értettem, hogy én keresek aktívan lakást magunknak, beszélek a tulajjal, szervezem a költözést és amihez ő ért jobban, azt kiszervezem neki. Természetesen azért kiveszi a részét ő is, illetve ugyanolyan vétójoga van, de nálunk úgy működik jobban, ha ezt én csinálom aktívan. És nekem ez jó, izgalmas.

Meg simán emlékeztetem, ha úgy van pár határidejére.

2023. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nem pakolásban. De rendszerint ezt érzem bárki mellett hogy en fizetem az albim kaját rezsit meg mindent ami bele kell en javitgatok ujitgatok. Aztán tokmindegy ki de lesz egy barátom aki feljár hozzám de ugyanugy megy minden tovabb mintha egyedul élnékm en fizetem az albit rezsit kaját(ők esznek otthon rezsit alog fogyasztanak)meg mindent ami az albiba kell(pl ha kenyelmetlen párnáim vagy alig van ágynemu huzatom azt is en veszek bele hiába alszik ott a másik),en ujitgatom tartom karban.


Meg még nekik is főzzek mosogassak is meg en takaritok csak.


Ez nekem olyan életidegen mindig hogy van barátom de kozben mintha nem is lenne soha.

2023. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Totál. Nem csak pakolás, hanem minden téren ez megy.
2023. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze,éreztem,nagyjából annyi ideig, míg össze nem futottam a párommal a konyhából a mosdó felé menet, és a folyosón meg nem beszéltük a dolgokat. Kommunikáció! Ha nem érzed jól magad, beszéljétek meg!
2023. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha ilyet érzel:

1. Jelez a problémét

2. Várj 3 NAPOT

és ha nem változik semmi akkor menjen vissza az anyja szoknyája alá a ki taknys kisfiú.

2023. jún. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Pakolsz utána mert tudod ahogy ő hagyja a dolgokat neked nem jó"

Ahogy meg te pakolod a dolgokat, az meg lehet, hogy neki nem jó.

2023. jún. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hétből hattal ez volt a baj
2023. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!