Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelt kérdés

Egy éve kiderült, hogy a férjem megcsalt mással, de nem botlás volt hanem bele is szeretett. Megbocsátottam neki, a nővel lezárta a dolgot. A ház, a hitel miatt tiszta lappal indultunk, meg a gyerekeink is azt hiszik a mai napig, hogy tökéletes, idilli házasságunk van. Nem akarjuk összetörni őket. A nő más városba költözött, de pár hete újra visszajött végleg.

Eladóként dolgozom és így sokszor látom. Nem sok bolt van ebben a kisvárosban, így kénytelen ide is jönni. De sose látok rajta szégyent, dühöt, semmit, csak néz egyenesen a szemembe úgy, hogy nekem kell félrenéznem. Normális hangvételben kommunikálunk, amikor szükséges.

De azt annyira nehezen nyelem le, annyira megalázónak tartom, hogy ha a visszajárója 100 Ft alatti összeg, arra mindig csak elmosolyodik és azt mondja "köszi". Vagy csak egyszerűen otthagyja a pulton.

Olyan érzést kelt bennem, hogy nesze rakd csak el azt a maradékot. Gondolom összefügg azzal, hogy mind tudjuk a férjemnek milyen érzései voltak felé irányulva.

Értitek miért megalázó ez nekem? Ti is így gondolnátok? Hogy viselkednétek a helyemben ezzel a nővel?



2023. jún. 29. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
92%

Nem jogos.

A férjed alázott meg, nem a nő. A férjed, aki hűséget fogadott neked, a férjed, aki a gyerekeid apja, és ezeket mind telibesz_arva fogta magát, és félrelépett.

2023. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az zavar, hogy a nő néha bejár a boltba? Az nem zavar, hogy a férfi aki nem szeret, nem tisztel, félrekefélt, érzelmileg is megcsalt ott fekszik az ágyadban? Az nem megalázó, hogy egy nagy hazugságban éltek, átveritek a gyerekeiteket? Tényleg a nyomorult visszajáró a legnagyobb problémád?
2023. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:
A férjemnek megbocsátottam. Persze kiborultam de túllendültem rajta. És attól még szeret, nyilván nem lángoló szerelemmel, de szeret. Én vagyok a társa sok éve.
2023. jún. 29. 13:21
 4/86 anonim ***** válasza:
98%

Az a helyzet, hogy amikor megbocsátottál a férjednek akkor ezt is belekalkulálhattad volna. Vagyis azt, hogy ugyan a gyerekek előtt ez az egész sztori el lett titkolva, de azért vannak ilyen hátulütői is a történetnek mint amik veled történtek.

Vagyis a férjed volt a szemét mert megcsalt, te meg vagy az egésznek a megalázott elszenvedője. Mert te ezt választottad. Választhattad volna a válást is. De egyébként értem hogy a hitelek, ház stb. miatt maradtál.

Ráhatásod a másik nőre ilyen szempontból nem lehet. Csak a saját életed felett dönthetsz. Erkölcsi fölényben csak akkor lehettél volna, ha páros lábbal rúgtad volna ki a férjed.... de ugye a hitelek.

Így valójában az a nő azt csinál amit akar. Maximum kereshetsz egy olyan munkahelyet ahol nem kell vele érintkezned (pl irodai munka).

2023. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szeret.
2023. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
88%
Hát.. nálad is bajok vannak a toronyban. Azzal nincs bajod, aki megcsalt, aki ténylegesen, és tettleg tehetett róla. De akivel megcsalt - aki lehet, hogy nem is tudott rólad, és ilyen formán ő is valamilyen szinten áldozat - vele meg az is zavar, ha a boltba megy? Neked tényleg nincs ki a négy kereked.
2023. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy más eladónak ugyanígy odaadná a visszajárót. Nem kell ebbe többet belelátni.

Abba se, hogy a szemedbe néz. Hát hova az Istenbe nézzen, miközben veled beszél? A plafonra?

2023. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, szerintem se vagy normális, hogy az aprón nyavúkolsz, amikor a férjed nem szeret téged, nem tisztel.

Mibe fogadunk, hogyha a nő zöld utat adna neki megint, akkor ismét megcsalna vele? Sőt tovább megyek:100%,hogy a férjed még mindig hűtlen hozzád, csak más szeretője/szeretői van/vannak.


Oké, a gyerekek, a hitel, de valahol mégse, mert azok a gyerekek később fogják tudni hogy az apjuk semmirekellő hányadék, te meg egy felmosórongy vagy.

Szerinted pozitívan fognak nézni arra, hogy hűtlen te meg tűröd?Utálni fognak mindkettőtöket!


A hitelt lehet külön is fizetni, gyerektartást köteles fizetni a férjed, ha nem fizeti egyiket se , akkor ott van a bíróság. A gyerekeit látogathatja nyugodtan, ha szeretné.

Te ráfogod a gyerekekre, a kölcsönre, a közösre, hogy azért nem váltál el, de ez nem igaz, azért nem tetted meg, mert nincs önbecsülésed, félsz új életet kezdeni.

Nagyon gáz, hogy felnőttlétedre a nővel foglalkozol a gyerekeid lehet!

2023. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:

A munkahelyemet biztosan nem cserélem le.

Amikor a férjemmel ezt az egészet átbeszéltük és a nő elköltözött, akkor nyugodtabb voltam. Láttam a férjemen, hogy ő is szenved és nem akar a gyerekeknek rosszat. Hiába ellenkeztek én élek vele és tudom, hogy szeretetet érez felém.

A nő egyébként tudott rólam.

2023. jún. 29. 13:42
 10/86 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem csal meg jelenleg.
2023. jún. 29. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!