Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben hibáztam?

Figyelt kérdés

Hosszu lesz,de próbálom minnél részletesebben és érthetően

Szóval G-vel kapcsolatban voltunk, egész jól elvoltunk, felköltöztünk munka miatt Pestre ott változott meg az egész, neki fontosabbak voltak q barátok, lányokkal ismerkedett, beszélgetett a munkahelyen, és nem csak egy sima barátkozás,hanem flört srb, főleg hogy a csaj ki is jelentette hogy ő akar tőle valamit, ez így telt telis-tele veszekedéssel, aztán eljutottunk egy hülye döntéseig hogy turbózzuk fel a kapcsolatunkat,hátha ezzel mentsük(igen akkoriban ez nagyon buta ötlet volt) kitaláltuk, hogy kipróbáljuk a 3-ast, +1lánnyal vagy +1fiúval. Mindkettő opciót akartuk, a lányos nem jött össze, a fiús össze jöhetett volna, de útközben G meggondolta magát, ezért ő ott hagyott minket E-vel és egy nagyon jó éjszakát töltöttünk el egymással(nem csak s*xre ertem) kb bele is szerelmesedtrm, de ahogy jött a reggel bűntudatom volt hogy mit tettem, hiába tudott róla és megbeszélt volt akkor is..

Szakadtam volna el G-től de nem bírtam, közben E-vel is alakultak a dolgok.. szóval így egy kettős dologban voltam benne, mentem volna már E-hez de egyszerűen nem..

E-vel tisztáztam ha szakítok G-vel ugyanúgy szeretném vele tartani a kapcsolatot, hisz a lelkitársamnak is éreztem.

Aztán G-nek nyilván elege lett ebből, így ő mondta ki az utolsó szót.

Akkor teljesen összetörtem, pedig ezt vártam hogy akkor végre E. E-vel talalkozgattunk, jól éreztük magunkat, csak közben G-vel irogattunk, meséltem neki magamról, hogy hogy érzem magam stbstb, sokáig nem tudtam öt elengedni pedig ott volt E ,akinek egy idő után elege lett belőle és végül 2-3 hónap után teljesen elengedtem G-t.

Úgyhogy kezdem az E-vel való kapcsolatomat, ami hullámzó volt.

De próbáltam minden tőlem telhetőt megtenni érte.

1 év sem telt el, teherbe estem, nagyon szerettem volna megtartani, boldog voltam, csak nem volt semmink, megpróbáltam dolgozni 12 órában egyszerűen nem bírtam E-nek kellett maradnia egyedül dolgozni, távol egymástól mivel szallasos munka volt.

Ott hagyta, aztán jött az hogy akkor megy Pestre dolgozni, össze kaptunk valamin azt is ott hagyta, így akkor eldöntöttem hogy akkor elvetetem, mert nem lesz jó édesapja.

Utólag kiderült hogy ő nem bízik bennem semmennyire sem, amit tettem a kapcsolat elején, és vissza akarja adni azt amit én adtam neki(hogy beszéltem G-vel)

Így vissza is adta mai napig, elnyom, ha elmondom mi a baj egyből rátetőz, hogy de én annál rosszabbat tettem.

Segítsetek, mit tegyek?



2023. jún. 30. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olvasgatnék az egészséges párkapcsolatról mert te távolról sem ismered a jellemzőit
2023. jún. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Megszülettél.
2023. jún. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Hogyhogy miben hibáztál?

Istenem, hány éves vagy?

Konkretan siman beleültél más f.szában miközben együtt voltal valakivel. Hiaba volt megbeszélve, akkor is siman ment. Ezutan igertel fűt-fát a kezdetben alkalminak (E), miközben 10 körömmel kapaszkodtál G-be is, aki már rég le akart emiatt rázni.

Gondold már el fordítva! Ha veled teszik ugyanezt! Persze hogy E egy percig se tudott benned bizni, hisz fogalmad sincs mit akarsz. Te mindkettejüket akarod, de közben meg ott van hogy simán belementél a másik pasiba is. Lehet E abba se volt biztos hogy ő e az apa.


Kicsit szedd össze magad, mert ez így csak vergődés. Egy egeszseges kapcsolatban SEMMI ilyen ninvs mit amiket te itt hosszan leírtál.

2023. jún. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaltad a barátod, majd bepróbálkoztál a szeretődnél, aki a korabbiak miatt nem bízik benned (teljesen érthetően). Akiben nincs mentális gát hűsegre, nehezen találn férfit komoly kapcsolatra.
2023. jún. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, hogy fizikailag testileg megcsaltad G-t, mert ő flörtölt (lehet több is volt) E-vel, majd őt G-vel érzelmileg.

Amit ő nem tűrt el és inkább vége lett.


U.I: Ha megcsal egy férfi, nem működik a kapcsolat ne vonj be harmadikat hanem szakíts. Aztán heverd ki és csak aztán ismerkedj (szexelhetsz, de csak akkor szex legyen míg nem jön megfelelő társ többre)!

2023. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb lesz annak a gyereknek, ha nem születik meg. Ennek így semmi értelme. Apuka tulajdonképpen nem akarja a gyereket, sose akarta. Te talán örülsz neki, de anyagilag képtelen vagy megteremteni neki azt amire szüksége van. A kapcsolat minőségéről nem is beszélve... Bevontatok egy harmadik felet, akivel te összekavartál. Ha a párod meggondolja magát, kötelességed lett volna neked is nemet mondani, de te inkább kipróbáltad azt a fszt is. A párod nem tudta elviselni, kidobott, ezért mentél a harmadikhoz, aki véletlenül teherbe ejtett. Szerinted ez milyen családkép? A gyereket vetesd el, szakíts E-vel is és keress egy teljesen független férfit, akivel családot alapíthatsz. Ne szüld meg azt a gyereket, mert csak ő lesz az elszenvedője annak, hogy a szülei idióták...
2023. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!