Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretjük egymást, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretjük egymást, de szakítanunk kellett. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 éve költöztünk össze, 2 éve vagyunk együtt kb. Hatalmas szerelem volt az eleje, és a mai napig példa értékűen szeretjük egymást. De nem működik, én beláttam, ő még nem. Rettentően felemészt, hogy összetöröm, amikor szakítottunk ő nagyon dühös lett. 3 nappal később ma először beszéltünk telefonon, 3,5 órán keresztül. Nagyon jól esett, beszéltünk a problémáról, de nem érzem úgy, hogy meg tudnánk oldani. Ő féltékeny, én meg egy multinál dolgozok, ahol nagyon népszerű vagyok, és mindenkivel jóban vagyok. ( Több probléma is van a kapcsolatban) Minden porcikám azt kívánja, hogy hívjam haza, de tudom, hogy egy kis idő után megint nem működne. 2 nap múlva viszi el tőlem a maradék utolsó dolgait is, úgy érzem addig van időm végleg eldönteni, hogy szeretném hogy maradjon, vagy azt hogy menjen. Tipikus jó ember rossz időben érzésem van. Egyik percben eldöntöm, hogy igen, jobb ha külön válnak útjaink, de utána az ágyban sírok, azt kívánva, hogy haza jöjjön. ( igen, férfi létemre sírok) Hogyan tudnám minél gyorsabban feldolgozni ezt az érzést, úgy hogy neki a legkevesebbet ártsak?

23/F én ő 26/N



2023. jún. 30. 18:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Ha te nem adtál neki okot arra, hogy féltékeny legyen, akkor nem tehetsz semmit, majd az idő, az, hogy nem tartod vele a kapcsolatot segít.
2023. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%
Figyusz: egy no csak akkor hagyja ott a biztos kapcsolatot, ha masik biztos kapcsolatba megy. Vagyis van valakije. Add fel.
2023. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
A féltékenység mentális probléma, nem gyógyítható. Jobb ha elmegy, különben megeszi a lelked.
2023. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Ebből most azt is veheti, hogy jogosan féltékeny, mert inkább szakítasz, és nem olyan fontos ő, hogy küzdj a kapcsolatotokért, hanem megunod és lépsz.

Ebből a másik úgy lehet vele, hogy akkor mégsem volt ő annyira elfogadva.

2023. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Simán kihasználhatja a gyengeséged. Es folyt köv ugyanott ugyanúgy :D
2023. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

4. Mert ami nem működik, a mai emberek szerint ki kell dobni, meg sem próbálni javítani rajta.



Mondjuk ha a srác tudná tartani is a távolságot, de kell neki a sok egó simi, így néz ki. :)

2023. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Leclerc ***** válasza:
85%
A féltékenykedést egyedül nem fogja tudni legyőzni. Talán egy pszichológus segítene. De nem biztos hogy megéri ilyesmit ajánlanod neki. Neked kell tudni, hogy megéri e javítgatni.
2023. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7. Azért kíváncsi lennék, hogy munkában a srác flörtöl is-e, mert akkor jogosan az..
2023. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Megragadta valami a figyelmem.

Említetted,hogy népszerű vagy.

Nyilván ha ez a helyzet legyezgeti a hiúságodat és ezt érezteted otthon a lánnyal,azért valamennyire jogosan esik neki rosszul.A féltékenység is részben innen fakadhat.

Én a te helyzetedben küzdenék,pláne,ha szerelmes volnék.Bár úgy tűnik,neked is az egód győzött,mint sokaknál...

2023. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy bullshit Kedves Kérdező. Ilyen nincs, hogy valakit szeretsz és szakítasz. Ha szakítottál, akkor nem szereted. Ez ennyire egyszerű. Szereted? Akkor legyetek együtt. Nem szereted? Akkor legyetek külön. Teljesen felesleges ezt túlkomplikálni.
2023. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!