Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítanom kéne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítanom kéne a párommal?

Figyelt kérdés

Együtt élünk lassan 1 éve,most hétvégén nagyon sokat gondolkodtam azon hogy nekem ez a kapcsolat nem jövedelmező, mert barátom mindig mindenhova siet,lehagy,nem erdekli hogy nem tudom utolérni,nem erdekli hogy nekem mi a jó es mi nem,egesz nap játszik es hasonlók.:(

(Ma is azert kellett hamarabb hazajonnunk valahonnan,hogy o tudjon jatszani itthon)

Sajnálom hogyha valakinek f4szsag ami miatt gondolkozok a szakításon de nekem ezek szarul esnek😂



2023. júl. 2. 15:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2023. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezeket a gondjaidat már neki is elmondtad. Ha nem változott semmi, akkor ez önző viselkedés a részéről. Nincs tekintettel rád. Rajtad múlik, meddig és miért viseled ezt el.
2023. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért viselem el mert nagyon szeretem es nyilvan en is szoktam vele kocsog lenni de nagyon utalom azokat a dolgokat amiket o csinalnes remenykedek hogy valtoztat rajta🥲
2023. júl. 2. 15:28
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem osszeilletek
2023. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha nagyon szereted, akkor nincs mit tenni. Elbszol 2-3-4-5 évet, majd rájössz hogy amit szerelemnek gondoltál, az csak az egód játéka volt.


Mit lehet szeretni egy ilyen csávón? Most komolyan? Erre te alapoznád az életed? Ez lenne a férfi akitől gyerekeket szeretnél?

Nem baj, hozod az átlag szintet.

2023. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért én vagyok szarnak beállitva azért mert olyan embert szeretek akit lehet,hogy nem kéne.Szerintem itt nem én vagyok a rossz hanem az aki ilyeneket ír:(. Örülök,hogy ilyen az emberek mentalitása.

(Privátba se irogassatok,hogy szakitsak vele es ti megdugnatok helyette is mert ugy is tiltok mindenkit;))

2023. júl. 2. 15:48
 7/19 anonim ***** válasza:
25%

Árulkodó az a mondatod, hogy te is szoktál vele "kocsog" lenni. Nyilván vannak vele is gondok, de először magad körül kéne körülnézni.


Ha te leszrod és szrul viselkedsz vele, nem kell meglepődni ha ugyanazt kapod vissza és tesz a fejedre. Erre mondta valaki jól, hogy összeilletek.

2023. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem ok nelkul vagyok vele kocsog,ha o ugy viselkedik velem en se leszek hozza normalis szerintem ez igy fair,de meg mindig sokkal tobbet foglalkozok vele mint o velem
2023. júl. 2. 15:53
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem írok, és meg sem akarlak dugni.

Ha nem vagy vele boldog, akkor úgyis kiszeretsz belőle záros időn belül, és majd dobod. Az elvesztegetett időd pedig kizárólag neked fog fájni, másnak nem.

2023. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Vergődhetsz még 4-5 éven át, hogy utána verd a fejedet a falba szakítás után: miért nem előbb hagytam el?


A te döntésed...

2023. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!