Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudod hogyan vélekedik a családod a párodról?

Figyelt kérdés

Hogy esik neked a családod véleménye?



Az én barátnőmet butának tartják, akit miattam segítík és " míg velem van megtűrt személy"


2023. júl. 10. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelik őt. :)
2023. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És te hogyan véded meg a barátnődet a családoddal szemben?
2023. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Unokanővérem temetésére kísért el a barátom, a családom azonnal befogadta. Elég bizarr, hogy én meg az anyukája temetésén találkoztam először a családjával, engem is rögtön befogadtak.
2023. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyám semleges, nevelőapám utálja.

Ahogy anyóssal is gyűlöljük egymást.


Nincs ezzel baj.

Én nem megyek az anyjához, ő nem jön anyámékhoz.


7 éve vagyunk együtt, tök jól elvagyunk így.

2023. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kimondottan kedvelik szerencsére. A kapcsolatunk elején ez nem így volt, de aztán jobban megismerték és azóta ezzel nincs semmi gond.
2023. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekel? Felnőtt ember vagyok, én döntöm el, hogy kivel vagyok. Nekem megfelel. A szüleimnek pedig nincs más dolguk, mint ezt tiszteletben tartani.

Vagyis ha a szüleid ebbe így beleugatnak, akkor téged egyáltalán nem tisztelnek.


Amúgy a párom se volt szimpi anyámnak (apám már elhunyt), és én se voltam szimpi az ő szüleinek. Azóta mindkét család rájött, hogy ők nélkül volt előítéletes, és elfogadták, hogy együtt vagyunk. A tesókkal kimondottan jó a kapcsolatunk.

Őszintén, a párom is buta. Ő is tudja, én is tudom, nincs mit kozmetikázni ezen. De ha ezt így odavetné anyám, valószínűleg torkon harapom. Ilyet meg normális ember ki se ejt a száján, hogy miattad megtűrt személy. Őt se kéne többé eltűrni, de engem sem. Nem egy hülye óvodás vagyok, akit el kell tiltani a bajkeverő Pistikétől. Te óvodás vagy? Vagy miért tűröd ezt a hangnemet? Maximum akkor érthető, ha még gimis vagy és függsz a szülőktől. Ideje elkezdeni leválni, és legközelebb írj a tini kategóriàba.

2023. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó azért tűröm mert amikor azt mondta neki h megtűrt személy nem voltam ott. Bnőm mesélte csak
2023. júl. 10. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Ez még gázabb. A hátad mögött bántalmazzák, szembe nem merik.

A helyedben odaállnék eléjük és rákérdeznék. Legalább te se úgy állnál hozzá, hogy "csak" a barátnőd mondta. Ez olyan, mintha el se hinnéd neki. Mindkét felet ismered. Csak tudod, hogy tényleg nem kedvelik-e.

2023. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!