Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miert csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miert csináljak ezt? Mással is rendszeresen előfordul?

Figyelt kérdés

(Rossz a kategória valószínű, de nem tudtam mashova tenni)

Szoval, rendszeresen előfordult már velem az a jelenség mikor egy férfi bejon nekem és megismerkedunk, általában személyesen mert eddig olyan nagy szerelmeimmel a munkahelyen, egyetemen, suliba találkoztam először, aztán atmegyunk messengerre vagy valamelyik online fórumra. Én nem szoktam először írni senkinek, így általában ok írnak, elkezdunk beszélgetni, tok jol alakulnak a dolgok, elmondunk egymásnak sok mindent, rendszerint hajnalokig beszélgetünk, majd másnap minden ok nélkül 1 üzenetet nem írnak, sokszor volt hogy írtam, hogy hogy aludt, mi a terve mára, miujsag, de ezekre is csak órák múlva válaszolnak, és 1 szavas üzeneteket, majd pár nap múlva újra egesznap beszélgetnek velem, azután megint napokig nem kommunikálnak velem. Csak szórakoznak? Vagy miért történnek ilyenek? A mostani férfi már nem az első aki ezeket csinálja velem interneten keresztül.



2023. júl. 20. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Mert akkor van ideje??? Talán te is tarthatnál egy kis kontrollt, hogy nem kell órákat ezzel tölteni minden nap, legyen más elfoglaltságod is. Szerintem egy férfinak is lelombozó, ha folyton rá vagy kattanva, mármint érted, ezáltal kevésbé leszel izgalmas.
2023. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

•Dolgozik, fáradt, tanfolyamra jár, családjával van (szülők, testvér, nagybátyja), barátaival van, nincs pont kedve?


•Nem érdekled különösebben, talonban tart, barátnője/felesége van, szeretőjével tölti el az időt?

2023. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Azon kívül, hogy tegyük fel, tényleg elfoglalt, valószínűleg ezzel teszteli, mennyire tűröd el, ha ilyenekkel játszmázik, el-eltűnik.

Mondjuk nem tudom, mi értelme van ismertség kezdetén egész nap üzenetezgetni egymásnak. Menjetek el randizni, hívjon fel telefonon egy órára munka után, olyan gyerekes dolog ez a hajnalig üzenetezgetés, 15 évesen csináltam ezt sunyiba apám asztali számítógépéről az MSN-en.

2023. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha személyesen megismerkedtetek, akkor mi a bánatnak írogattok üzeneteket egymásnak?

Randizzatok és élőszóban beszéljetek.

Én egyszer se írnék, egyszerűen megbeszélném veled élőben a randi helyét és időpontját. Hiszen úgyis rendszeresen találkozunk élőben is.

2023. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1: nem vagyok rakkattanva, nem írogatok neki ha nem valaszol nekem, de pl ha en beszelgetek valakivel rendszeresen megszoktam neki írni, hogy most egy kicsit eltunok pár órára bocsi ha nem válaszolok.


Persze ha mindig csak éjszaka beszélgetnek vele akkor megertenem, de néha van olyan mikor egész álló nap irogatunk egymással, máskor meg nem, ezért nem értem csak. De persze valószínűleg csak én gondolom túl.


2: remélem nem a második pont😐

2023. júl. 20. 20:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Felteszek neked egy kérdést kérdező:


Ha csak barátságról lenne szó kezdeti stádiumban, akkor is túlgondolnád? Ha a válasz nem, akkor miért vagy rápörögve egy idegenre, akivel azt sem tudod, hogy együtt leszel-e?

Egy bizonyos pontig érthető, mert tetszik, de ez csak ennyiből tevődik össze, vagy már szerelmes vagy pár napos/hetes csetelgetés után?

Mint írták inkább randikban kellene gondolkodni, természetesen, ha ő két hét után sem hív el, akkor pazarlod az időded rá. Habár a napról napra éjszakába nyúló csevegések abnormálisak. Nem várható el, hogy naponta hosszú órákig tolja veled. Élete van rajtad kívül! Azzal egyetértek, hogy írhatna, hogy nem lesz ideje, vagy valami már azért 1 hónap után, viszont ha nála ez kimarad többször akkor is jobb megszakítani az ismerkedést vele és inkább csevegni kevesebbet, inkább randizni, de olyan alakkal, aki tudatja veled. Természetesen hogyha komoly az ügy és azért nem jutottál eszébe, vagy mit tudom én szégyelli az megint más, mint pl. kórházban kötött ki szalmonella miatt (:D), de ha csak azt írja utólag, hogy nem volt ideje és ennyi akkor fölöslegesen adsz neki újabb esélyt...

2023. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Mert normális! Normálisan, a valósagban él. A beszélgetést a találkozásra tartogatja.

Nem követi azt is, hogy mikor iszod a kávédat, mikor pisiltél és csuklottál egyet.

Az embernek megáll az esze!

Dolgozik, tanul, barátok, ügyintézés, stb.

Van, hogy estig rá sem nézek a telefonomra, csak ha tudom, hogy pl 6 után várom valaki hívását, vagy elintéznivalóm van.

2023. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Jó nagy hülye válaszok születtek..és nagyon-nagyon jól tükrözi,mekkora egy érzelemmentes, szar világban élünk.

Nyilván senki nem várja el,hogy egyfolytában irogasson a másik,de ha komolyan gondolok egy ismerkedést és szeretném normálisan,komolyan megismerni a másikat,nem tűnök el napokra.

Nálam is viszont a neten sokszor előfordult ez,és bármilyen meglepő egyik férfi sem azért csinálja,mert dolgozik vagy haverozik.

Az egyiknél kiderült,hogy annyira mégsem érdeklem,a másik megsértődött,mert nem szexkapcsolatot akartam,a harmadiknál meg kiderült csak talonban tart,és komoly barátnője is van...szóval nincs ilyen,hogy nincs ideje,meg hasonlók,le se lehet vakarni őket,ha valóban érdekelnéd.Más ok van itt sajnos..

2023. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sok kérdésemre írta már azt, hogy találkozás alkalmával könnyebb lesz elmondani tehát tervez randikat, csak pontos időpontot sose mondott, én hoztam fel egyszer, hogy találkozzunk azokon a napokon de akkor neki nem volt megfelelő.


És nyilván én se lógok a telefonomon egésznap, én is dolgozok, tanulok, edzek, nem ez a probléma. Csak nem értem, mert én ha szeretek valakivel beszélgetni (ha nem szeretne nem beszélne velem hajnalokig, gondolom én) akkor igyekszem tudni, hogy mivan a másikkal, és nem, nem arra gondolok, hogy megkérdezem tőle percenként, hogy éppen mit csinál most, hanem arra, hogy nem napokig tudomást se veszek róla, és pár napra rá újra 2 percenként egésznap beszélek vele, csak nem értem.


Köszönöm a válaszotokat azért! és Neked is, utolsó!

2023. júl. 20. 21:47
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha egy férfinak bejössz, akkor az a holdat is lehozza neked!!!! nem levelezget veled heteket, hónapokat csak hogy tutira jól megismerjen. Sajnos az online világ nagyon becsapós ilyen szempontból, mert lehet egyszerre 3-4 virtuális barátnőd úgy hogy egyiket sem ismered és folyamatosan összehasonlítod, teszteled őket.

A figyelmed megoszlik közöttük, igazából egyikre sem figyelsz. Az unokaöcsém detto így viselkedik, állítólag vágyik párkapcsolatra 20 évesen, de még egy növel sem smárolt, volt akivel randizott, de csak a kifogásokat mondta soha nem azt mi tetszett bennük. Aki napokra eltűnik és nem válaszol annak oka van, sajnos nem rajtad járnak a gondolatai éppen, szinte biztos hogy több vasat is tart a tűzben és akkor tűnik fel újra amikor a másik szál éppen zátonyra futott.

2023. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!