Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit kéne tennem? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne tennem? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kezdem ott, hogy 25 éves vagyok, a barátom 26

Van egy közös gyerekünk aki 3 éves. Nem vagyunk összehàzasodva, még a kezemet se kérte meg. Az első években nagyon vágytam rá, hogy megkérje a kezem de sosem tette, most pedig már arra jutottam, hogy ha megkérne rosszul lennék, nem akarnék a felesége lenni. Eléggé eltávolodtunk egymástól, sosem bókol nekem, nem érezte hogy szeret, nem szervezünk közös programokat, a gyerek körül soha sem segített, mindent egyedül intézek. Már nagyon sokszor beszéltem vele, legutoljára is megigérte, hogy változtat, fog játszani a gyerekkel, kedves lesz velem stb. de most sem látok változást. Nagyon ritkán szexelünk, ha felhozódik hogy mi lenne ha szexelnénk szinte sírnom kell, mindig elutasítom, már nem kívánom őt. Elkezdett érdekelni egy másik fiú, szerintem ez is már régen rossz ha a barátom mellett megtetszik más. Már vagy december óta csak erre a fiúra tudok gondolni. Sosem beszéltem még vele, nem is terveztem, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, és szörnyen érzem magam emiatt, hogy van barátom és más jár az eszembe. Itthon főzök, mosok, természetesen a barátomra is, aki annyit nem mond, hogy "köszi"...én mindent megteszek neki de ő soha semmit. Neki ez a helyzet így nagyon kényelmes. Oh és illetve bármi van mindig az anyjàt hívja először. A munkahelyéről is először mindig az anyjànak újságolja ha bármi van, és utána írja nekem üzenetbe hogy tudjak én is róla hogy mi történt a munkahelyén. Várom hogy változzon, most adtam neki mégegy esély a változtatásra, eltelt 3 hét és semmi, de semmi nem változott. Ti mit tennétek? El kéne hagynom?


2023. júl. 26. 22:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*nem ÉREZTETI, hogy szeret
2023. júl. 26. 22:27
 2/14 A kérdező kommentje:

Ja azt még kihagytam, hogy sokszor magyon csúnyán beszél az anyjával

Így kérdés az, hogy velem miért viselkedne és beszélne szépen, ha a saját anyját se tiszteli?!

Illetve mindjg mindent támadásnak vesz, ha van bármi veszekedés amiben ő a hibás akkoris addig addig mondja amíg végül engem állit be hibásnak. Nem lehet vele leülni beszélni normálisan, állandóan húzza a száját mindenért, persze után jön azzal hogy "leszarom, nem érdekel"

2023. júl. 26. 22:30
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyonis jól tartom magamat, ugyanúgy nézek ki mint gyerek előtt, mégis idejét nem tudom hogy mikor mondta utoljára azt hogy szép vagyok.
2023. júl. 26. 22:31
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Eleve minek vállaltál gyereket egy ilyen ember mellett, aki maga is egy nagy, neveletlen gyerek? Azt hitted, hogy majd te megváltoztatod? Amúgy meg ha szexmegvonással bünteted, ne várj el tőle se túlzott érdeklődést.
2023. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Ebben a szar kapcsolatba szenzációs ötlet volt gyereket szülni 22-23 évesen
2023. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj már semmit!


Azt mondod, ő semmit nem tesz bele a közös életbe, gyereknevelésbe!


Egyelőre gondolom nem tudsz most azonnal otthagyni csapot papot, és egyedül élni. Vagy igen?? Ha igen, akkor hagyd ott. Ha ez nem taszítana végtelenül kilátástalan megélhetésbe.


Ha pedig jelenleg a fenti nem érné meg, nem tudsz tőle elszakadni, teremts magadnak minél jobb lehetőségeket. Húzz egyértelmű szabályokat, hogy mostantól segítsen a gyereknevelésben, és a házimunkában. Követeld meg, hogy ne csak te dolgozz, adj ultimátumot. Nem kell rögtön mindent borítani, de érvényesítsd a saját érdekeid. Ne főzz (rá), ne moss (rá), ne takaríts. Ő is meg tudja csinálni, közöld vele, hogy most ő jön. Bízd rá a gyereket, amíg te kicsit egyedül pihensz. Vegye észre, milyen jó dolga volt eddig, amit készpénznek vett.

2023. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts fizesse ami jár a gyereknek, te meg ismerkedj ha van hozzá kedved, de könyörgöm ne csinaltass meg egy gyereket egy naplopó által, se egy érzéketlen döggel, jó? Figyelj oda kivel állsz össze főleg, hogy gyereked van.
2023. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Annyira nem volt szar kapcsolat ez a gyerek előtt, de akkor még nagyon szerelmes voltam és buta is. Nagyon lerombolta az önbizalmam és az önbecsülésem, legbelül tudom hogy el kéne hagynom, de nem érzem magamat elég erősnek hozzá. Lenne hova mennünk a fiammal.
2023. júl. 26. 22:41
 9/14 A kérdező kommentje:

Hogyan "erősítsem meg" magamat, hogy elmenjek? Kicsit félek is tőle mert hamar ideges lesz

nincs elég bátorságom megmondani neki, hogy legyen vége

2023. júl. 26. 22:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De meg kell mondanod. Ez a gyereked életét is befolyásolja! Az első 6 évben szerzett minták, tapasztalatok fognak beépülni a személyiségébe! Ez senkit nem érdekel?? Nem fontosabb ő, mint hogy tipródj, mentegesd magad, hogy "nem bírod megtenni"? De sírni azért, meg mártírkodni itt, az megy, aztán nem lesz semmi?? A gyereked életét most alapozod meg!
2023. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!