Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tolerálnád ha férjed más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálnád ha férjed más nőkkel is barátkozik?

Figyelt kérdés

Nap mint nap beszélnek telefonon, havonta 1x találkoznak. Házasság alatt mutatkoztak be egymásnak ismerős által. Ez a barátság fél éve indult. A nő is férjes, házas, meg sem mukkan ebben a témában. Ha megkérdezik őszintén, csak barátok-e mindenkire kiakadnak. A férfi feleségét próbálják bíztatni, hogy ne aggódjon megcsalás miatt. A férjem nem segít háztartásban sem, nem segít a gyerekekkel. Eljár szórakozóhelyekre. Amikora megkérdezem ellenkező esetben mi történne, azt mondta, ne akarja megtudni az a feleség.


Tanácstalan vagyok, itt vagyok gyerekekkel és nem tudok elválni mert hogy látok el két gyereket egymagam egy fizetésből???? Már sírok de komolyan


2023. júl. 27. 13:59
 1/9 anonim válasza:
99%
Amit írtál, az elég masszív válóok. Pont nem érdekelne, kivel mit csinál, én nem élnék vele...
2023. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a leírtak alapján, egy féléve ismert, határokat feszegető, mindennapos beszélgetésekkel...a válasz egyértelműen NEM.
2023. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
98%

Az én barátomnak zömmel lány barátai vannak, akiknek zömmel van párkapcsolatuk.


De meg sem fordulna a fejemben, hogy esetleg bármelyikkel is megcsalna: érzem, hogy szeret, és látom rajta, hogy oda van értem.


Mindig is azon az állásponton voltam, hogy ha valaki megcsal, az előbb-utóbb kiderül, és ha ez megtörténne velem, akkor majd kirúgom az illetőt minimum.

2023. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Aki meg akar csalni az megfog, függetlenül attól h h állsz a dolgokhoz. Amúgy meg az aprócska részlet, amit a kérdező írt h a szóban forgó férj, tiltja h a kérdező fordított esetben férfiakkal barátkozzon. Akkor miről van szó? Én ezután a nekem lehet neked nem kijelentés után páros lábbal rúgtam volna ki.
2023. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Már bocs, de ha valaki egy ilyen undorító alakkal együtt van és még gyereket is szül neki, az megérdemli, nem kötelező ám a kettős mércés, önző, címeres bunkókkal együtt lenni
2023. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van pasi barátom, de nem beszélek mindennap vele. Sőt, úgy mondanám, inkább jó ha két-három havonta beszélünk. Azt is inkább messengeren. Mi a párommal beszélünk meg mindent ami fontos. És igen, nálam is válóok lenne, ha nem vele beszélne mindennap.
2023. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fiú a legjobb barátom, szinte minden nap beszélünk, de találkozni kb sose szoktunk. Messze lakik, de az esküvőnkre eljött. Régebb óta ismerem amúgy, mint a férjemet, sosem volt köztünk semmi. A férjem ismeri, kedveli, abszolút nem féltékeny. De úgy gondolom ez kb az egészséges szint egy ellenkező nemű barátnál. Amit Te leírsz, az már bőven túlzás, én biztosan nem viselném el. 2 gyerek ide vagy oda, akkor sem aláznám meg magam nap mint nap. És amúgy is azt írod, a gyerekekkel se törődik, szóval sok minden nem változna ha elhagynád. Nyilván anyagilag nagyon nehéz lenne, de egy ilyen kapcsolatban élni is nehéz szerintem.
2023. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress te is egy fiú barátot és lépj le vele… probléma megoldva, lehet mondani hogy Jajj így úgy amúgy.. de ez egy kitartott disznó, gyerekekkel se foglalkozik vígan éli életét nélküled.. és teljesen hülyére vesz..
2023. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a nő régebbi még nálam is, és nem ex,és én is ismerem, akkor igen


De ez amit te írsz, ez totál gerinctelenség. Már az is hogy szórakozóhelyekre járkál, amég te a gyerekekkel, az ő gyerekeivel fáradsz otthon. Az ilyen helyen gondolom sok a szexéhes fiatal nő, de persze te emiatt ne aggódj...


Hát menjen az ilyen ahova akar! Mindent meglehet oldani, max jóval szerényebben kell élned a gyerekekkel, vagy együtt a szüleiddel, ami mondjuk nem feltétlenül rossz

2023. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!