Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek miért mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért mindig a kék szemű szőke hajú pasikon akad meg a szemetek?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom pont ilyen.félhosszú haj ami tök egyenesre be van lőve és kék a szeme.

Ha egyedül sétálok akkor a lányok néha megnéznek,utánam-néznek de ha a haverommal vagyok akkor rögtön az ő fejét bámulják de csak rápillantanak vagy csak egy kicsit hosszabb ideig nézik.

Ezért mikor vele megyek el valahova marhára idegesít hogy csak őt veszik észre.

Egyébként nekem sötétbarna mondhatni fekete hajam van félhosszú és barna szemem.Ez nagyon nagy hátrány?

17/F


2010. okt. 14. 20:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
79%
Óriási, tuti szűz maradt...
2010. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
46%
Nekem félhosszú vörös hajam van, engem is gyakran megnéznek az utcán, de egy idő után marha idegesítő.
2010. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:

Ne viccelj már:) a lányok azt keresik, ami a divat, vagy menő, szerinted ők tudnak szeretni, ha ez a lényeg, hogy legyen félhosszú, szőke haja, kék szemmel???

Te is biztos rengeteg lánynak tetszel, és én csak azt mondom, hogy max normálisabb fajtát fogsz kifogni:)

2010. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Én sohasem vonzódtam a szőke fiúkhoz.
2010. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
63%
mer neonácik
2010. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
nem minden lánynak akad meg a szőke hajú kék szemü pasikon a szeme...
2010. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

de a többségnek igen.

egyébként remélem hogy normálisabbat fogok ki :D csak azt nem tudom hogy ha látok az utcán egy ilyen lányt akkor hogy hívhatnám el valahova.(tényleg..hova is kéne elhívni egyáltalán? )


Nem vagyok az a magabiztos,csajozós fiú ezért nem megyek olyan lányhoz oda aki engem néz és szemezek vele.

2010. okt. 14. 21:25
 8/39 anonim ***** válasza:
50%
Így van, az összes lány náci! zikkájl
2010. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
100%
Nekem se igazán akad meg a "szőke kék szemű" pasikon a szemem,inkább sötét haj sötét szem:D
2010. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
én nem haj/szemszin alapján itélek
2010. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!