Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy barátja, akit nagyon nem kedvelek, mert rossz hatással van rá. Az külföldön dolgozik és mikor hazajön akkor mindig együtt isznak és füveznek, és arra próbálja rábészélni a férjem, hogy menjen ő is németbe dolgozni. A párom egyébként nem szokott inni sem drogozni, csak mindig ez a tróger viszi a rosszba. Legutóbb márciusban jött haza részegen és akkor találtam nála a füvet is, persze attól a haverjától kapta mikor itthon volt.

Próbáltam szépen kérni, hogy ne keresse az ilyen semmirekellők társaságát, mert csak bajba kerül miatta, de nem hallgatott rám. Végül Facebookon írtam annak trógernek, hogy hagyja békén a férjem, különben feljelentem a drog miatt, és így is lett. Úgy tűnt, hogy bevállt a tervem, mert mindenhonnan letiltotta a férjem és azóta nem találkoztak, de most valahogy megtudta, hogy miattam tiltotta le most nagyon haragszik, ma haza sem jött a munkából és a telefont sem veszi fel.



2023. aug. 2. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Talán mert nem így kellett volna ezt kezelni. Mi lett volna ha elmegy Németorszàgba?
2023. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

A párodat nem lehet belevinni a rosszba, nem befolyásolja a haver, hanem saját magától-önszántából ment vele inni és tekerni Mariskát.

A haverja visszament és a párod be volt állva. Tanuld meg, hogyha te valamit nem akarsz megtenni, akkor nem teszed meg (jó kivétel, ha pisztolyt szegezz a fejedhez, fogyatékos vagy, vagy hipnózis alatt vagy)!


Neked semmi közöd a párod életviteléhez, csak a gyerekedéhez (egy ideig, vagy részben) és a saját életedéhez!

Vagyis ha nem tetszik, hogy piál és a zöldet tolja, akkor szakíts és kész!


Jön majd más haver, akivel alkeszoskodik és drogozik, nem csak azzal a haverral nyomja/fogja csinálni.


Miért akarod megváltoztatni, amikor ő neki így jó, ahogy él, miért nem engeded el inkább a kezeit, hogyha neki többet érnek a haverok, az alkohol és a fű, mint te, hm? ^^

2023. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Itt az a gond, kérdező, hogy a partnered ugyanolyan ludas, mint az a bizonyos barát. Felnőtt ember. Önálló. Nem fogyatékos. Ha még így is hajlandó inni és drogozni, akkor az csak és kizárólag az ő döntése. Úgyhogy rá haragudj, ne a haverra.


Nem mellesleg, ha az én párom csinálna ilyesmiket, kérdés nélkül kivágnám. Aztán mehetne a haverjához.

2023. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Ezért nincs senkid #3.
2023. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

#4

Nem nyert. 5 éve vagyok kapcsolatban, azóta már eljegyeztek ;)

2023. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#1: Már nem azért, de aki tolerálja a piálást és a kábítószert az egyszerűen hülye!


Persze nem megoldás, hogy a barátot állítsuk be bűnbakként és semmiképp sem az, hogy írkálunk neki, hanem kérdező az, hogy leülsz a férjeddel és nem megkéred, hogy stoppolja a függőséget, a szórakozást, hanem ultimátumot adsz neki, tehát választás elé állítod: vagy a pia, drog, vagy te!


Ha téged választ, de érzed rajta az alkoholt, látod rajta, hogy betépett, akkor elválsz azt jól van.


Kell neked ilyentől gyerek, aki valószínűleg (jó eséllyel) alkoholista és kábítószerfüggő lesz? Kell neked az, hogyha nem is lenne gyermek összeverjen, veszekedjen, lehordjon, lopjon, elladjon mindent a drog miatt? Döntsd el, te életed, te rendelkezel felette.

2023. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is fogadd el, hogy férjednek igénye van az alkoholra, fűre és butaság mindezt a barátjára kenni.


Másodszor nincs jogod eltiltani senkitől, megértem, hogy jót akarsz, de akkor sem! Hogyha mindketten mást akartok az élettől és nem tudod elfogadni a vágyait, akkor van egy rossz hírem.

2023. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Azé a fű nem olyan kábítószer már nem azért...Én se szeretem.

A pia rosszabb.

Nem így kellett volna intézni. Ha a szép szó nem segít és nem tudod elfogadni, akkor meg ott kell hagyni.

Nem tartott senki pisztolyt a fejéhez.

N 31

2023. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!