Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire kell érthetőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell érthetőnek lenni szakításkor?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy ez segít a másiknak a lezárásban.

De minél részletesebb a dolog annál inkább


Egyáltalán ha együtt élnek hogy van a szakítás? - mert utána kellemetlen egy légtérben maradni, meg a sírást hallgatni.


2023. aug. 9. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a korrekt és azt a legkönnyebb mindenkinek lezárni ahol nem maradnak kérdések és érthetően elmondod a másiknak, hogy mi miatt/mik miatt nem akarsz vele tovább együtt lenni.


Nekem pl.: most épp azért nehéz lezárni valakit (még csak kapcsolat se volt) mert túl sok kérdésem van/lenne, túl sok dolgot nem értek de tudom, hogy úgyse kapnék egyikre se választ. Próbáltam. Ha érteném könnyebb lenne.

2023. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érthetőnek kell lenni. Egyértelműnek. Nincs visszaút, ki hol fog lakni ezután. Vége. Ne keress többet.
2023. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt laktok és neki kell költöznie, akkor azt is meg kell beszélni. Ha van hová mennie, pl szülőkhöz, akkor valószínűleg minél előbb összecsomagol.

Meg nem csak érthetőnek, de őszintének is kell lenni. Most már úgyis mindegy, ha megsértődik, ha nem, de legalább tanul is a hibáiból. Így könnyebben le tudja zárni.


Az egész szakítás rohadt kellemetlen, de egyszer kell túlesni rajta. Sírás biztos lesz, de nem szabad engedni és visszakozni. Az csak ront az egészen, és legközelebb még nehezebb lesz szakítani. Tovább fog sírni meg könyörögni, mert egyszer már bevált, vagy egyáltalán nem veszi komolyan, hogy vége.

2023. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire csak lehet, érthetőnek és egyértelműnek kell lenni. Elmondani őszintén, miért nem akarod folytatni. Azt viszont, hogy beleszerettél-e valaki másba, és miatta akarsz szakítani,azt nem tudom, hogy kellene-e mondani... Lehet én díjaznám, bár rohadtul fájna.
2023. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, nincs más személy.
2023. aug. 9. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi exemmel szakítottunk, akkor este összepakoltam annyi cuccot amennyi feltétlenül szükséges, egy hét héderezés haveroknál, utána meg költözés másik lakásba. Ha szakítotok és egy légtérben maradtok az senkinek sem lesz jó.
2023. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapismeretek párkapcsolatokhoz: a párbaállás alapja a szerelem, a szakítás alapja bármi lehet. Ezt el lehet értelmesen vagy értelmetlenül mondani, sőt el is lehet tűnni. Mindegyik megoldás indokolt lehet, senkit nem lehet a szakítás miatt elítélni. A lényeg: nem akar a másikkal lenni, nem kell neki. Ezt, akármilyen fájdalmas tudomásul kell venni.
2023. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom ha valaki kis regényt ben dob ki. 100 szónak is egy a vége nem kell ezt túl ragozni.
2023. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Mi lett, kérdező, sikerült túlesni rajta? Hogy ment?
2023. aug. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!