Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm minden áron szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm minden áron szeretne ideköltözni, viszont valahogy engem ez taszít. Szerintetek lenne értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Nagyvonalakban, mióta ismerem nincs munkája, az exe rokonának házában lakik és a régi exe támogatja őt mindenben. Sokszor mondtam neki ez nem jó dolog és változzon, azonban erre képtelennek tűnik. Nagyon jó szakmája van pedig, viszont eddigi próbálkozások alapján is csak néhány hetet dolgozott az elmúlt jó pár hónapban. Eleinte persze minden klappol, majd mindenki rossz vele, blablabla. Amennyiben viszont engedném ő azonnal költözne. A baj ezzel az, hogy néha mindezek mellett társkeresőt használ, amire csak az a válasz, hogy kutakodik utánam, én fent vagyok-e. Nem igazán tudom ezen dolgokat elhinni, a másik pedig az, ha megyünk bárhova mindent én fizetek, stb. Tehát valahogy ez nem egészen okés véleményem szerint, eddigi kapcsink alatt sok-sok pénzbe van és ha nem szabnék gátat a költekezésnek, akár napi 100 ezreket szórnék el miatta. Ami nagyon sok, főleg, hogy ő semmit se tesz ebbe bele. Célszerű lenne szakítani vele és egy normálisabbat keresnem?
2023. aug. 15. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Keress 1 normalis not..
2023. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nincs munkája - nem kizáró ok önmagában

az exe rokonának házában lakik - ok

a régi exe támogatja őt mindenben - fura, de még lehet oké, ha ennyire felelősséget érez iránta még a kapcsolat vége után is

társkeresőt használ - ez azért már gáz

te fizetsz - szerintem nem gáz, én elvárnám a pasimtól, hogy mindent ő fizessen, de erről heves viták szoktak zajlani itt az oldalon is, tehát egyéni

ha nem szabnál gátat a költekezésnek stb.. - hát akkor szabj gátat, ha amúgy van pénz, miért ne lehetne költekezni. Kommunikálj és mondd meg, hogy mennyi van.

Ennyi alapján még nem feltétlen kellene normálisabbat keresned. Ha van egy jó szakmája, meg tudta szerezni akkor csak nem lehet annyira lecsúszott csaj. Inkább azt kéne kideríteni, hogy miért nem tud beilleszkedni a társadalomba, a munka világába, és segítséget adni neki ehhez.

2023. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz.
2023. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, ez rettentő gáz. Keresd egy normális lányt, ő csak kihasznál téged és másokat is.
2023. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es. Igen, jól fizető szakmája lenne, volt is munkaviszonya, viszont mindegyik helyről eljött. 4 munkahelye volt cirka 2,5 hónap alatt, megszakításokkal. Eleinte mindig ment a huuh tök jó, stb, majd úgy jött el mindenhonnan, hogy vele kitolnak, aljasak. Most az exe próbál rajta segíteni munkával már, hogy esetleg hátha amit ő ajánl jobb lesz, de valszeg el sem fogadja és ugyanaz lesz, mint eddig. Persze, ha háztartásbeli vagy, vagy nem tudsz xy ok miatt elmenni dolgozni, akkor persze segít az ember, viszont nem értem a te felfogásod sem, mint a övét sem. Szerintem akit eltartanak, sőt még el is várja, mint te, ott fejben gondok vannak, legfőbb a lustaság és a tojok a dolgokba dolog. Elvileg a kapcsolat kölcsönös és nem kisbaba a párunk, hogy ő ne rakjon hozzá a dolgokhoz. Azt megértem első x randiig fizessen a férfi, mert úgy illik, na de, hogy mindig, sőt az ember magát se tudja ellátni, az szerintem nem jó dolog.
2023. aug. 15. 09:50
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, én úgy gondolom hogy ez a nő nagyon gáz. Biztos vagyok abban hogy találnál egy normálisat mert ezzel egy életre előre be vásárolnád magadnak.

Társkeresős dolgot meg egyáltalán nem értem tehát lejön hogy nulla bizalma van feléd, gondolom ok nélkül. (De hidd el, hogy amúgy kamu).


Én nem engedném hogy költözzön, de szerintem még beszélj vele pár közeli barátoddal is erről. Szerintem ők se fogják támogatni

2023. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, akkor kirakod...
2023. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miből él? Naponta? Te is eteted?

Szimplán kihasznál mindenkit, ő meg semmit sem csinál.

Sosem szabadulsz meg tőle, ha odaengeded.

2023. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Te mit szeretsz egy ilyen nőben? Komolyan kérdezem.
2023. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan mit szeret? Jó a teste, meg gondolom jól szop, sosem fáradt a dugáshoz, mivel csak henyél egész nap.

Mi van kérdező, mégis ráuntál a kitartott puncira?

2023. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!