Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mit kínálnak fel, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit kínálnak fel, az általuk vágyott erős határozott férfinak?

Figyelt kérdés

Miért jó egy férfinak, hogy egy határozatlan gyenge nőt kell pesztrálnia? Persze biztos van nő, aki határozott, és erős. Részűkről nyilván jogos is ez az elvárás. De általában látva a női felhozatalt, nagyon nem ez a többség.



(Értelemszerűen aki nem ilyet akar, arra nem vonatkozik a kérdés.)



#férfi #nő #igény #Férfi jellem #Gyenge nő
2023. aug. 17. 11:53
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Számomra nem nem kérdése az, amit leírtál. Illetve nem zavar egyik nemnél sem a gyengeség és a "hereség", csak ne panaszkodjanak miatta, mert attól kiakadok. Mivel én nem ilyen vagyok, nem is tudnék ilyen férfival élni, DE!

Azt hozzá kell tenni, hogy viszonylag sokáig kerestem a páromat és én azt láttam, hogy egy erős nő általában ijesztő egy férfinak. Ha ez párosul mondjuk egy jó karrier úttal, átlagnál magasabb jövedelemmel, akkor meg aztán pláne... Így nem értek egyet a mondandóddal, mégha nekem erősnek mondható nőként erős férfi is lett a párom, szóval szerintem nem csak egy oldalon keresendő a hiba.

2023. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
0%

#11. Hidd el nem ijesztő neki, csak nincs kedve pusztán azért törtetni, nehogy szó érje a ház elejét. Ahogy neked is karakteridegen az, hogy el legyél, mint a befőtt.

Ez nem jelenti azt, hogy a másik igénytelen, hanem őt egy ilyen partner nem tölti fel, hanem leszívja. Otthon meg ki vágyik arra, hogy le legyen szívva (nem úgy, energiaügyileg 😅) és még fáradtabb legyen, mint amikor hazaért. Az introvertáltak is nehézkesen vannak meg az extrovertálttal. Az egyik visszatartva, a másik meg hajszolva érzi magát. Sokkoal több köze van ennek a józan belátáshoz, mint az ijedtséghez szerintem.

2023. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nyugi van, nem megy a hoppendáré folyamatosan, és úgy néz fel a férfire, mint valami istenre.
2023. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
58%
7-es, akkor legyen pasid! És akkor a te logikád szerint maradhatsz ilyen kis szerencsétlen, majd erősebb férfi téged is pesztrálgat.
2023. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
14. Hát hogyne ez csak így megy! Húzzál át a szex rovatba, és magyarázd meg a melegeknek is, hogy egyik naprol a másikra, legyenek heterok. Ja hogy ahhoz már nincs tőkőd?
2023. aug. 17. 12:55
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nőként gyenge vagy, sikertelen vagy, vagy csak nem akarsz küzdeni az életben, akkor senkinek semmi baja ezzel.


Ha férfiként ilyen vagy, akkor ásd el magad, jogosan nem kellesz senkinek!"



Ez nem igaz, a nő is kapja a szüleitől minimum, hogy miért életképtelen, főnök kidobja, barátok nem értik, sőt nem is igazi barátok, mert gúnyolják a háta mögött, az ismerősök szemtől szemben.


Te csak sajnáltatod magad, mert férfinemű vagy, holott mindkettő nemnek nehéz.



A nő legyen nő:

Főzzön, mosson takarítson, legyen karrierje de gyereke is, legyen csinos, legyen kedves, legyen tökéletes. Ha nem akar gyereket, ha nem tud főzni, akkor utolsó gyerekgyúlölő egyed, ha a munkát hajkurassza, akkor érzéketlen fog, anyagias, akár leszbikus. Ha nem fekszik ki azonnal, akkor prűd, frigid, leszbikus ismét, vagy szűzkurwa, direkt melletti magát. Ha lefekszik korábban, akkor szemenszedett luvnya, ha több partnere volt akkor is.

Ha nem sminkelni m, nem divatol folyamat, akkor leszbi újra, vagy igénytelen.

Ha szól, hogy mi nem tetszik, akkor hárpia, kontrollmániás picha. Ha kiribobb ruhát vesz fel, ha szeret bulizni, akkor egy céda.

Mindig vannak olyanok, akik lemondják a nőket, nők és férfiak egyaránt.


A férfi legyen férfi:

Dolgozzon, segítsen otthon, ne legyen függő, imádja a gyerekeit (alakot ne említsük, mert mindenkinek más tetszik, valakinek a mackós valakinek a vékony), ha tutimutyi, akkor változtasson, mert nem lehet vele mit kezdeni, ma már az öltözködés férfiak szempontjából nem olyan előítéletekkel van tele, a férfiak hamarabb le el lemelegezik egymást mint a nők, a nők szeretik az igényes pasikat, legyen életrerevaló, na de ez a nőkre is érvényes.


Összesébben hiába van egyenlőség hivatalosan a nőkkel szembeni elvarasok és előítéletek még mindig sűrűbben előfordulnak, mint fordítva...

2023. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
(*fog=dög, kirívó ruhák)
2023. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
12%
#16 Miért érzem azt, hogy a férfi résznél kb az elvárások 99%át kihagytad?
2023. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég bamba kérdés.


A társkeresés arról szól, hog ymindneki keresi azt a másikban, amit preferál.

Ha két fél megtalálja, akkor összejönnek.

Ha csak az egyik fél találja meg a másikban amit keres, a másik meg nem, akkor nem jönnek össze. Feltéve, hogy a másik fél, aki nem találta meg a számítását, nem egy árral sodródó véglény, aki képtelen még azt is eldönteni, hogy mi jó neki és mi nem.


Innentől kezdve a kérdés értelmetlen.

Mit ad egy határozott férfit kereső nő a férfinak? Hát amije van. Aztán az adott férfinek ez vagy bejön, vagy nem. Egyebet senki sem tud.

2023. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
18. Mert kihagyta! Az hogy a férfiakkal szemben is vannak elvárások, az nem fér bele a világképébe. Jó mondjuk az általánosítás se, aztán minden második kérdés alá kiírja, hogy a szemét férfiak nem végeznek házimunkát, meg nem foglalkoznak a gyerekkel…… 🙄
2023. aug. 17. 13:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!