Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalom a férjemet és hétfőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalom a férjemet és hétfőn kaptam ezt a levelet:"Mindent tudok és megvetlek érte! Mindenkinek el fogom mondani. A hónap végéig még helyrehozhatod, ha nem teszed, akkor nyilvánosságra hozom a dolgot. Nem viccelek! Vannak bizonyítékaim. "Igaz lehet?

Figyelt kérdés

5 éve képtelen a férjem a nemi életre.Ennek ellenére szeretem őt és nem akarom elhagyni.

2 éve szexuális kapcsolatom van az öccsével.

Hétfőn kaptam a fent említett e-mailt a privát postafiókomra és azóta idegbajos vagyok. Szerintetek tudhat valamit az illető? Vagy ez csak egy rossz vicc?

Tudom hogy egy büdös nagy qrva vagyok, a megfelelő helyen és időben utálom is magam érte.

A sógorom először azt mondta, hogy tutira valami 10 éves kölyök szórakozik, mindig nagyon ügyeltünk a részletekre, nem tudhat senki semmit. Ma már azt mondta, hogy jobb is lenne ha kiderülne, akkor legalább nem kellene ez a titkolózás és végre vége lenne ennek a bujkálásnak, "hivatalosan" is együtt lehetnénk. Én mondtam neki, hogy ebben csak az a bökkenő, hogy én NEM AKAROK ELVÁLNI! Jól össze is vesztünk, na de mindegy.

A durva az, hogy anyósom kb. 2 hete nekem szegezte a kérdést, hogy mit tudok a kisebbik fiáról, ki a szeretője. Együtt vagyunk egész nap, tutira én falazok neki...Mert ő biztos benne, hogy van a fiának valakije, mostanában láthatóan megváltozott.

Ezek után szerintetek is alaptalan a félelmem?


2010. okt. 16. 00:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ugorj kútba.
2010. okt. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted csak félre címezték? Ne legyél ilyen naív. Valaki tudja, hogy félre dugsz.
2010. okt. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/134 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kellene helyrehozd?Amúgy...pont az öccse ÁÁÁÁÁ Írok neked privátot inkább,mert...na igen ezért írok privátot.
2010. okt. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/134 anonim ***** válasza:
90%
Ja,nem írok így privátot. :)
2010. okt. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/134 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, hogy én még soha nem kaptam "véletlenül" ilyen mailt szórakozó 10 évesektől. Talán azért mert nem csalom a férjem. Persze, alaptalan a félelmed, ne aggódj, jól cselekszel, dícséretes, hogy csalod a férjed, pláne hogy az öccsével, nincs mitől félned, talán még szentté is avatnak majd érte, arról is mailben fogsz értesítést kapni.
2010. okt. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/134 anonim ***** válasza:
83%
01:09 helyes amit leírtál,adtam rá (Y)-t de mint olvastad 5 éve képtelen...Nekem is volt ilyen ismerősöm.Mármint nő és nem tudtam érte megvetni,a férje évi egyszer mászott rá és akkor se volt több mint 1 perc.Szeretője volt.A férjét csodálatos embernek tartotta de valamit nem kapott meg tőle,ami azért egy nőnek is fontos.Lehet a válással jönni mint alternatíva,de gyerek mellett?A családi életük pedig jó volt,voltak programjaik,szerették egymást,boldogan éltek,nem akartak elválni.Csak a férje nem feküdt le vele.
2010. okt. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/134 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De hogyan hozhatnám rendbe a dolgokat? Vasárnapi családi ebéd közben anyóséknál közöljem, hogy "Ja,eddig elfelejtettem mondani, hogy hetente háromszor dugunk az irodai kanapén. Bocsikaaaaa! Szívem, te nem vagy képes rá, ezért az öcséd szokott gerincre vágni, akivel szintén nem szexel a neje, mert terhes volt és már 4 éve a gyerekkel alszik egy szobában, hogy könnyebb legyen szoptatni. Szóval egymás hormonjait kezelgetjük. De azért nagyon szeretünk mindenkit és sorry, ha valakit bántana a dolog.Anyuka meg ne nézzen ilyen csúnyán, családon belül lerendeztük a dolgot, ahogy mindig is hangsúlyozza:az a legfontosabb, hogy a családtagok segítsék egymást,összetartsanak!" ?

Valószínűleg tényleg jobb lenne, ha meghalnék. Ez lehet az egyetlen módja, hogy helyrehozzam a dolgokat.Egyszerűen nincs más lehetőség.

2010. okt. 16. 01:26
 8/134 A kérdező kommentje:

Kedves Furkó Lurkó!

Külön köszönet a megértésért! Nem várom el, hogy kitüntessenek ezért a dologért. Szeretem a férjemet. Ő a legjobb ember a világon! Jóképű, kedves, okos, jó a humora, remek társ, a lelkem másik fele. Egy baleset miatt képtelen a nemi életre, a házasságunk első 8 évében semmi gond nem volt ilyen téren. A lelkébe lettem szerelmes, a lényébe, abba a talpig sármos gentleman-be, aki még mindig él és 100%-ban működik. A csókja, az ölelése még mindig ugyanúgy felvillanyoz, mint a kapcsolatunk elején. Igen, próbálkoztunk "pótlékokkal", de amikor egy-egy alkalom után mindketten úgy tettünk, mintha aludnánk, miközben agyaltunk csak... Aki látta már, milyen, ha a párja a "hátával haragszik", az tudja miről van szó. Nem rám haragudott, a saját tehetetlensége kínozta. Amikor egy éjjel az öklét a szájához szorítva - alvást mímelve - sírt, na akkor döntöttem el, hogy ilyen áron kösz, de nem kérem.Az is épp eléggé megviselte, hogy a cégnél én vettem át a helyét, én lettem a "családfenntartó".

És tudom, ocsmány és hányinger hogy pont az öccsével vagyunk együtt,de : napi 10-12 órát vagyunk együtt egy irodában. Többet, mint a többiekkel összességében.

A sógorommal évfolyamtársak voltunk. Zsenge 19 éves koromban az egyetlen egyéjszakás kalandom vele volt...Soha nem beszélt róla. És évekkel később pont a bátyjával jöttem össze... Amikor az esküvő előtt face to face rákérdeztem, csodálkozva nézett, hogy most miről beszélek, ő nem emlékszik semmire, bocs. Vagy túl részeg volt vagy túl sok kalandja volt. Persze mára kiderült, hogy még arra is emlékszik, mi volt rajtam, de ő is próbált normális lenni.

Jöhet a ribancozás!

2010. okt. 16. 01:44
 9/134 anonim ***** válasza:
100%
Ha írsz nekem egy privátot leírom neked a saját sztorimat.Most nem tudok neked privátot írni,ide kitenni nem akarom.Ha az inkognitó miatt aggódsz akkor csinálok valami kamu mail címet és beírom ide akkor egy másik kamuról tudsz írni te is.Nem véletlen amúgy hogy megértelek,az együttérzés meg velem született tulajdonságom :)
2010. okt. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/134 anonim ***** válasza:
100%
Ja,írj ide ha írsz mert mailt ritkán csekkolok.
2010. okt. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!