Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell érteni "próbaidő"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell érteni "próbaidő" alatt párkapcsolat kezdetén?

Figyelt kérdés
Megkérdezem a páromat is hogy mit jelent pontosan, de érdekel a ti véleményetek is

2023. aug. 24. 15:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy mennyire fogsz megfelelni neki és, hogy menet közben talál e nálad jobbat vagy sem. Ez a személy, minden csak nem szerelmes beléd.

Számomra ez sértő lenne, egy ilyen kijelentés után rögtön ex lenne!

2023. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1-es is írta, addig lesz veled amíg nem talál jobbat. Vagy ha valamit nem teszel meg neki akkor dobni fog. Szerintem is szakíts vele. Ha már most így áll hozzád később se várj sok jót.
2023. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki nekem ezzel jönne, abban a pillanatban kidobnám, mert éretlen egy kapcsolatra.
2023. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak azt jelenti, hogy még nem ismeritek egymást. Szerintem aki már jobban ismeri magát, pláne ha volt tapasztalata, nem várja el a másiktól meg önmagától sem, hogy elköteleződjön pár hét/hónap alatt, bármennyire is nagy a rózsaszín köd és a remények, hogy hosszú távon meg majd bajban, betegségben, konfliktusban... stb. is kompatibilisek lesztek. Én nem feltételezném, hogy nárcisztikus és ez azt jelenti, hogy hogy csak te teperj és ő majd megfigyel és vizsgáztat, miközben másokat is mérlegel. De hát kérdezd meg tőle tényleg.
2023. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát annyira azért nem durva, mint amennyire nektek hangzik

Amikor a kapcsolat indult akkor még úgy fogalmazott, hogy most kölcsönösen próbaidőn vagyunk egymásnak, nyilván ismerkedünk, még az első szex előtt mondta.

Azóta ez nem került igazán szóba, viszont egész jól elvagyunk, folyton kifejezi a szeretét valahogy. De azért ellentmondasosan azt is érzem hogy nem egy érett kapcsolatként tekint a mienkre. Még sokmindent meg kell beszélni hozzá, hogy az legyen

Ráadásul munkahelyi a kapcsolat, és ott még nem nyilvános. Ennek elhallgatása is a próbaidőt erősíti

2023. aug. 24. 16:09
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz.
2023. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről soha nem hallottam és legalább olyan gáz, mint amilyen viccesen is hangzik. Ezek szerint a próbaidő alatt a felek bármikor indoklás nélkül megszakíthatják a viszonyt.
2023. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ébredj már fel, kihasználva vagy.💀
2023. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
7: miért, ez nem így van? Ha csak ismerkedünk valakivel, akiről korábban semmit nem tudtunk, nem ismerjük a szokásait, a hibáit, a konfliktuskezelési módjait, arról mégis mi alapján kellene tudni eldönteni, hogy akarunk-e vele hosszú távú kapcsolatot? És én még a szexet is ide sorolnám... Az, hogy valaki bejön elsőre, még nem jelenti azt, hogy vele akarok lenni.
2023. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán listája is van pontokkal minek kell megfelelni?

Próbálkozzon mással, vagy kellek vagy nem.

2023. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!