Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszik a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik a párom amiért nélküle is élem az életem?

Figyelt kérdés

Ő nem az a kimozdulós típus, ígérgetni szeret, de aztán semmi nem lesz belőle. Főleg mostanában, hogy állandóan az idős szüleinek segít. Kezdetben én is mentem mindig, de nekik semmi sem jó. Állandóan ugráltarnak, azt hiszik mi csak azért vagyunk, hogy őket szolgáljuk.

Én már besokalltam, ezért minden hétvégén csinálok programot a barátaimmal, ahova a párom is jöhetne, de helyette csak duzzog hogy én nem állok mellette, és ha igazán szeretném nem is érezném magam jól nélküle, és nem mennék el mindenféle amíg ő otthon robotol.


2023. aug. 27. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem neked van igazad.

Mindenki a saját életét kell élje, nem a szülei életét.

2023. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megfulladnek ilyen kapcsolatban
2023. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem hagyod ott? Nem lesz jobb, te pedig nem börtönben kell,hogy éljél?

Ha szeretne,nem így állna hozzád !

2023. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig menekulj amig teheted!

Az ilyen ember csak magat szereti es nem kepes elviselni,hogy nem csak o letezik.


Az en parom pont ilyen volt. O sem szeretett kimozdulni es neki meg csak nem is voltak a szulei a kozelben, hogy segitsen nekik. Aztan akint meguntam,hogy a 4 fal kozott eljek es hogy folyton csak igergeti,hogy ide-oda megyunk, elmentem egyedul vagy a barataimmal. Mi lett a vege, hogy az O kellene hogy legyen az elso es en masoknak adom azt a figyelmet,amit neki kellene hogy adjak. Ha valaszoltam valakinek online, mar egybol kezdte,hogy nagyon fontos vissza irni, es mivel ezt az o jelenleteben teszem ezert nem tisztelem. De a legjobb ha akkor irtam vissza mikor egyedul voltam, mit csinalt?! Irkalt,hogy en online vagyok (ja fel perce) es O ir nekem en pedig biztos masnak irok,mert nem reagalok egybol es megint csak masnak adok figyelmet, holott kb nem is volt mit valaszoljak neki, annyira semmitmondo dolgokat irt nekem. Majd mikor megkerdeztem hogy ugye nem gondolja komolyan hogy kilepek abbol amit eppen irok es neki fogok egybol reagalni, vagy szerinte majd 5 masodpercenkent fogom megszakitani a 3 mondatos uzenetet,mert O irt…


Es eleinte ugyanazt mondta mint a parod, hogy vele kellene boldognak lennem es ha elmaszkalok vagy csak letezem egyedul akkor en egy rossz ember vagyok, sot meg azt sem tudom mi az igazi szeretet..

MENEKULJ!

2023. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Villámgyorsan pucolj el onnan!


"ha igazán szeretném nem is érezném magam jól nélküle"


Ez pedig kő kemény érzelmi zsarolás, ami olyan érzéssel jár, mintha fojtogatnák az embert!

2023. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!