Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményetek érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetek érdekelne arról, hogy szerintetek ,hogyan oldódhatna meg az a probléma a párom és köztem, hogy nem tetszik a külseje már annyira és elhanyagolva érzem magam mert szexuális téren nem vagyok kielégítve?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt és a szerelem ködében eddig nem tűnt fel, hogy hozzám képest kicsit sem csinos testalkatú , én mindig is nagyon odafigyeltem magamra, vannak elvárásaim a külsőmmel kapcsolatban, amiket nem engedek ő viszont elég lazára veszi hogy kerekedik el. Bár még fiatal a kapcsolatunk nem kellene ez a dolog még természetes legyen, hogy tetszünk egymásnak?

Lehet a probléma az intimitáson keresztül indult el, mivel én többször igényelném az együttlétet de ő fáradtságra fogva 2-3 hetente közeledik egyszer és az az idő is 3-5 percen belül általában le is jár. Fiatal vagyok és úgy érzem, hogy nehezen fogok megbirkózni ezzel , meg probléma az is hogy egy pár hónapja már nem is kezdek tudni vonzó férfiként nézni rá talán emiatt . Én 23 ő 37, az első évben minden rendben volt részemről mert nagyon szerelmes voltam bele, azt hittem ő életem szerelme és nem tűnt fel a korkülönbség sem. Valamiért hiszem hogy továbbra sem zavarna ez ha az intimitás és azon keresztül a vonzalmam nem avult volna el, együtt élünk, jól működünk másképp együtt.



2023. aug. 31. 03:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Neki ennyi az igénye.És leis szar teged.A korrol meg csak annyit,hogy én 40 éves vagyok,a férjem 44,mégis ha van időnk minden nap csináljuk.Ha nem találkozunk mindenn nap,akkor is hetente többször.És nem tíz perces szex.

Ez jobb ndm lesz.

2023. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Aszongya: van akinek egy nap egy is elég... Hát bammeg, az férfiak 90%-nak nem hogy egy nap/1 menet, de egy hét/1 menet sem jut. Meg mi az hogy akinek 1 nap/1 menet van, az kevés, meg az elég alacsony libidó? Jééézusom, hol tartunk már!
2023. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez game over!

Az a jó,hogy most már rájöttél erre, nem házasság és mondjuk 2 gyerek után.

2023. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nehezen megy , hogy meghozzam a döntést , főleg azért mert kezdtem magam okolni , hogy nem lehet azért halt meg a szexuális életünk mert túl sok teendőm volt az utóbbi évben és ennek a stresszét átvette ő is …Én csak azt nem értem hogy most viszonylag könnyű időszak van, sikerült mindent a helyére rakjunk az életünkben és magunkban akkor miért nem akarja ,,megünnepelni “ jó együttlétekkel, miért nem keresi ezt , ez borzasztóan hiányzik . Keresem az okát, próbálok is erről beszélni vele de semmi, mintha nem is látnà hogy ez kell és jelentősen javítana mindkettőnk mindennapi hangulatán, hisz basszus ..nem hiába vagyunk felnőttek.
2023. szept. 14. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!