Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy nővel, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy nővel, minden nap szexelni akar hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

#szex #Nap #Túl gyakran
2023. szept. 4. 11:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél gerinces és mondd meg szépen a nőnek, hogy ha veled szeretne élni, akkor a szexet mással kell megoldania, mert te képtelen vagy kielégíteni.
2023. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
22%

Amikor a pasi nem akar szexelni sokat, de a nő igen. - A nők fell vannak háborodva


Amikor a pasi állandóan szexelni akar, de a nő nem. - A nők fel vannak háborodva

2023. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
91%
Senki sincs felháborodva. Szerintem minden esetben az szokott lenni a konklúzió, hogy ahol nem egyeznek az igények, ott nem kell egymás idejét rabolni.
2023. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
0%
Ha az elszenvedő fèl nő nemű akkor fel van hàborodva.
2023. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
86%
Férfiak is fel szoktak háborodni azon, ha nem kapnak elég szexet. a szex a párkapcsolat része. Ha valaki ezt ki akarja hagyni belőle, akkor az a kapcsolat nem lesz párkapcsolat többé.
2023. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
86%
Na, ez megint az a fatökű kamu ember aki a feleségét sem tudta kielégíteni aki a kedvéért lefogyott és edz? :)
2023. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
67%

53. Csak tudod az a baj, hogy egy párkapcsolat nem csak a szexről szól. Vannak annál sokkal marginálisabb dolgok is, így ha 10/9 összejön, az az egy pedig csak a szex, akkor bőven maradni kell.


Voltam én olyan kapcsolatban ahol minden nap volt szex, mégsem volt jövője a dolognak. A szex nem akkora nagy tragédia, legrosszabb esetben mással is meg lehet oldani. Keress olyan férfit vagy nőt aki megbízható, nem retten meg a munkától, normális az értékrendje, a pénzügyi kultúrája fejlett, vannak ambíciói, stb.

2023. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
100%
Magad nevében beszélj. Van, akinek tragédia.
2023. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
100%

57.


Egy normális kapcsolat velejárója a szex, a szeretkezés, az intimitás.


Ezek nélkül csak barátok vagytok egy kapcsolatban, egy háztartásban. Magyarul lakótárssk vagytok csak.



Szerinted mi különböztet meg egy barátot egy komoly párkapcsolattól? Csak a szerelmeddel vagy ennyire nyitott, bensőséges és vele éled meg ezeket.


Ha másokkal is, vagy mellette mással, az régen baj.

2023. szept. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
0%
59. Ma már mindenki kefél mindenkivel, nem kell oda szerelem. Tartós kapcsolatban meg meghal a szex, házasságban meg pláne!
2023. szept. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!