Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nem szerelemmel szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem szerelemmel szereti a parjat de szereti az konkretan hogy tudna leirni magat az erzest?

Figyelt kérdés
Ez csak kotodes lenne vagy hogy tudnatok definialni az erzeseiteket?

2023. szept. 7. 22:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
81%
Szereted mint embert, ragaszkodsz hozzá, tiszteled, de nem (igazán) kívánod, nem dübörög a szíved, nincsenek pillangók.
2023. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
58%
Ha jönne vki simán lecserelhető lenne
2023. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
84%

Nincs a bizsergés a gyomorban ha rá gondolok.

De ha nem látom egy napig őrülten hiányzik, még a zsörtölődése is.

Ő a világfontosabb személy. Eszembe sem jutna megcsalni.

2023. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
75%
Nekem túl stresszes vagyok minden nap ahhoz, hogy tini módjára pillangókat érezzek a hasamban mikor meglátom szerintem már vagyok azon a szinten, hogy rózsaszínköd nélkül szerelmes legyek
2023. szept. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%

Szeretetet érzek. Illetve az én esetemben szexuális vonzalmat is. De nincs az az agyatlan rózsaszín szemüveg, ami minden hibájára vakká tenne. Nagyon is látom a hibáit, de azokkal együtt szeretem.

Valahogy sokkal őszintébb érzés ez, mint a szerelem.

2023. szept. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
83%

Rózsaszín köd és pillangók nélkül, de sokkal erősebb összetartozás-érzéssel. Több, mint a legjobb barátom, mert neki a fizikai közelségére is vágyok. Nem úgy, hogy kivillan a hasa a pólóból, megcsap az illata és már tépném a ruháját. Hanem mikor átkarol, összebújunk, az a legmegnyugtatóbb dolog a világon.

A szexet pedig csak vele tudom elképzelni. Egymás minden porcikáját ismerjük.

2023. szept. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy van, akinél ez konstans? Nekem nem múlt el a szerelem. Ha elmúlna, nem akarnék szexelni sem.
2023. szept. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%
Kb ugy gondolom mint az 5ös.
2023. szept. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy gondolom mint a 7-es.
2023. szept. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy gondolom, mint a mókus fenn a fán. 😁
2023. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!