Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én volnék a hibás hozzáállású,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én volnék a hibás hozzáállású, ha rosszul esik hogy a párom nem kommunikál velem?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, én vagyok a női fél.

A párom kettőnk közül a szociálisabb fél, barátok miatt sokkal többet jön megy mindenfele. (ide munka miatt nem tartok velük, kevés esetben azért mert nem is érdeklem a társaságot igazán ezért nem érzem jól magam). Sokszor több órát odavan, és ha nekem eközben kérdésem támad vagy bármi, sose ír vissza. Ha felhívom megkérdezi miért hívogatom, hagyjam hadd csinálják a dolgukat, beszélgessenek... nem kell őt felvigyázni, vagy jelentenie nekem.

Nem nagyon tudok mit kezdeni ezzel, mert érzek egy olyasmit hogyha akad nálam jobb program akkor teljesen ignorálva vagyok és inkább ne is akarjam elérni. Ez nem nonstop ellenőrzést jelent, de gondolom a párok között normális ha írnak néha napközben egymásnak pár sort kivel mizu.

Biztos hogy ott van ahol, viszonyosdit kizárnék. Szerintetek melyikőnk rontja el ezt? Én várok el túl sokat a kommunikáció igényemmel, vagy részéről szemétség blokkolni engem?


2023. szept. 19. 17:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
47%
Te az elsteben nem vagy az elso helyen... nem illetek ossze
2023. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
66%
Ott rontod el, hogy még foglalkozol vele ahelyett, hogy magasról tojnál rá hasonlóan ahogyan ő teszi veled = kidobod és keressel olyan pasast, akinek te fontosabb vagy, mint a haverok...
2023. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem illetek össze. Szerintem tök felesleges írkálni ha valakinek épp programja van. Nem tudom mi lehet olyan sürgős meg fontos, hogy nem tud pár órát várni. Neked meg erre van igényed, ami szintén jogos, csak épp a mostani párod az őröletbe fogod ezzel kergetni. Más meg értékelné, mert hasonlóan gondolkodik. Ha ez nem egy olyan dolog amit el tudsz engedni, akkor gondold át a dolgokat.
2023. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Régen pont ezt szerette, hogy csomó írkáltunk.


Most ez teljesen megfordult, teljesen el vagyok lökve ha épp másokkal van. Nem lehet vele erről beszélni se, mert felháborodik, vagdalkozik. Szerinte semmi közöm hozzá hol van éppen.

2023. szept. 19. 17:57
 5/38 anonim ***** válasza:
42%
Nincs ott meg egy nő a képben véletlen???nekem ez nagyon furi
2023. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
38%
Huha mennyire régen volt az a régen? Mert ha csak 1-2 hónapig tartott, akkor az még a beetetés szakasz.
2023. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező ő kérlek szépen csajozik!
2023. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Nincs nő, hallom a háttérben mindig azokat akikkel megy a traccsparti.


2,5 éve vagyunk együtt.

2023. szept. 19. 18:05
 9/38 anonim ***** válasza:

5-el érték egyet !!

Hidd el,ha annyira bujkalni akár, meg tudja oldani ;)

2023. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Próbálj meg saját társaságot beszerezni, ami jobb mint az övé. Harcra fel, majd írd meg ki nyert.
2023. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!