Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire maradnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire maradnátok egy ilyen kapcsolatban, vagy milyen megoldást tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Elég tanácstalan vagyok mert ez az első komoly kapcsolatom. Szóval lassan 3 éve vagyunk együtt. Még nem élünk együtt. Több probléma is felütötte a fejét, de csak egyet mondok pl mikor írunk egymásnak akkor órákat kell várni mire kapok választ. Ilyenkor mindig jön a kifogás, hogy dolga volt, sok volt a meló, de közben látom más oldalakon, hogy online. Szóltam neki többször, hogy ez így nekem nem jó és mindig mondja hogy sajnálja, de semmi nem változik. A többi probléma is hasonló és az esetek 90%ba az a válasz hogy nincs kedve neki ehhez vagy ahhoz de sajnálja. Többen tanácsolták, hogy végre kezdjek el én lenni a lány a kapcsolatban vagy hagyjam ott, de nagyon szeretem és azt sem mondhatom el hogy ő nem szeret. Csak szimplán nem én vagyok talán a prioritás. Ilyen emberrel mit lehet csinálni? Hogyan lehet tudatosítani, hogy én is itt vagyok a kapcsolatba és szeretnék fontos lenni?

2023. szept. 20. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Tehat figyelmet akarsz kieroszakolni?
2023. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

Teljesen igazad van.


A helyedben totál egyedül élnék.

Akkor senki nem állna az utadba, senkivel nem lenne problémád.

Csakis a tökéletességgel, magaddal kéne élni, magadat kell elviselni.

2023. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
3 év után még nem szeretnétek összeköltözni? És akkor nem okozna problémát ez a visszaírós kérdés.
2023. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kései Sirató ***** válasza:
30%
Miért nem éltek együtt? Házas?
2023. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
3-asnak igaza van. Már régen össze kellett volna:)
2023. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Miből gondolod, hogy szeret, ha nem vagy neki prioritás, nem figyel rád, nem érdeklik az igényeid, nem tesz a kedvedre, és ezt így pár mondat alapján már le lehet szűrni.

Ő azért viselkedik veled így, mert pontosan tudja, hogy nem fogod elhagyni. Odaveti, hogy sajnálom, aztán minden megy tovább. Ő éli a kis életét, aztán levesz a polcról, ha kedve van hozzád. Te meg remegve várod, és a figyelem legkisebb jelétől elolvadsz.


Alaptörvény: senkit se lehet megváltoztatni.

Tehát két választásod van.

1. Elfogadod, hogy ilyen. Esetleg te is elkezded őt hanyagolni és keresel fontosabb dolgokat az életben, őt meg egyfajta hobbinak megtartod, hogy ha épp nincs mit csinálni, akkor se unatkozz.

2. Megkeresed magadban a női büszkeséged, és emelt fővel elsétálsz. Majd jön olyan, aki megbecsül, és összetöri magát, hogy veled lehessen.

2023. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Több mint valószínű, hogy nem gondolja veled komolyan a kapcsolatot, amolyan szamár vagy a ló helyett, várja hogy mikor kerül képbe tőled jobb, akivel komolyan gondolja, addig meg jó vagy te is.
2023. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
7-es Te kis csacsi:)
2023. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kései Sirató ***** válasza:
57%
Miért várod, hogy azonnal válaszoljon, munkanélküli?
2023. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezt ne olvad el.
2023. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!