Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak, vagy még várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, vagy még várjak?

Figyelt kérdés

A problémám a következő. Menyasszonyom van már egy éve, de a nyáron megismertem egy lányt, akivel egyből nagyon egy hullámhosszra kerültünk. Amikor először megláttam, konkrétan lefagytam, mintha lekapcsolták volna a villanyt. Elkezdtünk beszélgetni, oda-vissza megvolt az érdeklődés, jól éreztük magunkat. Ő elment nyaralni, én pedig teljesen magam alá kerültem. Két hónapig nem találkoztunk, egyfolytában, minden nap rá gondoltam, majd nemrég kétszer is egymásba futottunk. Ugyanolyan jó volt minden, sőt talán még jobb is. Azóta megint nem találkoztunk, és megint ugyanúgy rossz kedvem van, csak rá tudok gondolni. Eközben itthon folyamatos veszekedés van, ami abból is adódik, hogy rossz kedvem van és már nagyon elegem van.

Fontos, hogy semmi olyan nem történt, ami megcsalás lenne, iletve nem is beszélünk online, mert az az igazság, hogy nem szeretném, hog megtudja, hogy menyasszonyom van. Sosem kerültem, még ilyen helyzetbe.

Mit javasoltok, mit tegyek?


27F



2023. szept. 20. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit érzel a mennyasszonyod iránt? Mert ebből úgy veszem ki hogy már nem szereted. Ebben az esetben jobb ha nem húzod tovább az idejét. Meg nem tudom mikorra van az esküvő kitűzve, de amég nem tisztazod le magadban az érzéseid, addig semmiképp ne vedd el.
2023. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Már megcsaltad kérdező. Érzelmi megcsalás történik. Miért nem szakítasz? Mindegy, hogy azzal a csajjal leszel-e együtt, de adj esélyt a szerelemre magadnak és a mennyaszonyodnak is mással. Most képzeld el hogy elveszed feleségül, gyerekek lesznek és te meg fizikailag is megcsalod és/vagy válás lesz a vége. Miért erőlteted amit nem lehet? Nem vagy szerelmes a párodba, ha az lennél nem tetszene más! Engedd el őt, jobb lesz mindkettőtöknek!
2023. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy aljas féreg vagy. Mondjuk nem biztos, hogy a másik nővel jobban fognak működni a dolgok, de hagyd ott a barátnődet, tőled jobbat érdemel.
2023. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudlak sajnálni, mert igazából csak azért vacilálsz, mert nem akarsz két szék közé esni. Igazából te is tudod, hogy a másik lánytól függetlenül is szakítanod kéne, de ezt sem vállalod fel. Inkább próbálod kiprovokálni a mennyasszonyodból, hogy ő tegye meg.
2023. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!